Commissies/vrijwilligers

BESTUUR
Bart Kerkmeer Voorzitter
Kim Chang Pan Huo Secretaris
Dennis van der Linde Penningmeester
Christine Krikke Jeugdhockey
Carlijn Bergshoeff Seniorenhockey Hockeymateriaal Arbitrage
Peter Plooij Tophockey
EVENEMENTEN & ACTIVITEITEN
Jeugdbestuur
Wouter Kraaij Voorzitter
Max Overdevest Vice-Voorzitter
Thom den Hoedt Penningmeester
Sofie van Haasteren Public Relations
Sterre Spijker Miss Pracht & Praal
Frédérique van der Meer Miss Pracht & Praal
Juriaan Schot Hoofd Brigade
Sterre Spijker Public Relations
Emma Schouten Hoofd Brigade
Noud Prast Brigade
Bengt Coorens Brigade
Tara Macpherson Brigade
Pien van Heek Brigade
Jasper Wentink Brigade
HOCKEYZAKEN
Commissie Tophockey
Peter Plooij Voorzitter
Kyoko Kuijers-Tollenaar Dames 1/Dames 2
Guy van Iperen 1e lijnteams Jongens
Mieke van Ulden 1e lijnteams Meisjes
Dominique Kuijlaars Jongste Jeugd
Jeugd
Cees Rijneveen Trainerscoördinator Jongste Jeugd
Jongste Jeugd Commissie
Christine Krikke Voorzitter
Cees Rijneveen Algemeen Coördinator Jongste Jeugd
Daniel Koene 2e jaars E Trainingscoördinator
Sylvia Karres Benjamini's Trainingscoördinator
Keeperscommissie
Anja Vis Lockers & Sleutelbeheer
Anja Vis Voorzitter
Nina Haas Trainerscoördinator
Lijncoördinatoren
Dewi Kooreman 2e jaars E Jongste Jeugd
Katelijne Corporaal 1e jaars E Jongste Jeugd
Karina Hes F-jeugd Jongste Jeugd
Isabelle van Loen Benjamini's Jongste Jeugd
Johan Wentink Jongens A Junioren
Arno van Noordt Jongens B Junioren
Nynke de Borst Jongens C Junioren
Pamela Thedinga Jongens D Junioren
Johan Wentink Meisjes B Junioren
Nynke de Borst Meisjes C Junioren
Pamela Thedinga Meisjes D Junioren
Marieke Filippo Meisjes A Junioren
Carlijn Bergshoeff Herenelftallen Coördinator Senioren
Hay Liem Dameselftallen Coördinator Senioren
Willem Noteborn Coördinator Augustinus Senioren
Scheidsrechterscommissie
Dick Dompeling Voorzitter
Marije Noordhoek Aanwijzing Senioren
Tom Mentink Coördinator Cursussen/ Scheidsrechterskaarten
Maaike Liem Begeleiding Jeugd
Paul Wille Aanwijzing Junioren
Tom Mentink Commissielid CS+
Technische Staf
Stefan Duyf Technisch Directeur
Jeroen Adamse Technisch Coördinator
Wedstrijdsecretariaat
Marije Noordhoek Senioren
Paul Wille Junioren
Carina van Leeuwen Jongste Jeugd
Zaalhockey Commissie
Helene Philippo Webmaster
Carina van Leeuwen Zaalhockey Jongste Jeugd
Christine Krikke Zaalhockey Junioren
Carlijn Bergshoeff Zaalhockey Senioren
OVERIGE COMMISSIES
Normen en Waarden
Roeland van Velzen Vertrouwenspersoon
PR Commissie
Christiaan Morgenland Systeembeheerder LISA
Edo de Borst Webmaster
Paul Wille Webmaster
Eric Bleeker Webmaster
Secretariaat
Jolanda Speelman Ledenadministratie
Jolinda Kerkmeer - van der Linde Contributie-Administrateur
Sponsorcommissie & Alecto Business Club
Bart Kerkmeer Voorzitter Functieomschrijving • Aansturen commissie • Organiseren vergaderingen • Actieve inzet voor de uitbreiding van het sponsornetwerk • Externe relaties onderhouden • Budgetten maken • Sponsor contracten hoofdsponsors • Contacten bestuur
Velden & Accommodatie
Bart Hollands Barplanning
Marijke Kuivenhoven Planning Barbezetting A&B + C&D feesten/Augustinus
Elisabeth Plug Voorzitter Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Mieke Van Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Mariëtte Overdevest Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Anouk van der Valk Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Vrienden van Alecto
Hugo Langenberg Voorzitter
Ronald Schenk Secretaris
Sander Rottier Penningmeester
Koos Koster Commissielid