Wedstrijdschema


zon 27 mei - zon 3 jun - zon 10 jun - zon 17 jun - zat 9 jun - zat 26 mei - zat 2 jun


laat schema zien voor  


26 mei | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 26727  HIC MA1 30   13:45  14:15  route   info
MA2 23414  Hockey Club Rotterdam MA2    12:30  12:30 Rabobank   info
Fluiten: Michel Aaldering (Trimheren Alecto) en Monique Broekhuizen
MA3 23624  Ring Pass Delft MA4    12:00  12:00 Praxis   info
arbitrage: senioren
MA4 23904  De Kieviten MA3    11:15  11:15 Zetacom   info
arbitrage: senioren
MA5 24373  Hockey Club Rotterdam MA7    16:00  16:00 Rabobank   info
arbitrage: senioren
MB1 24653  HC De IJssel MB1    12:30  12:30 Maxlead   info
Fluiten: Alf Moradi (Heren Veteranen LA) en Mathieu Filippo
MB2 24807  HV Spijkenisse MB1 65   10:55  12:00  route   info
MB3 25235  R.H.V. Leonidas MB4    17:30  17:30 Rabobank   info
Fluiten: Joep Lindner (JA1) en Nikai Stockmann (JA1)
MB4 25555  Craeyenhout MB5 40   13:35  14:15  route   info
MB5 25835  Leidse Hockey Club Roomburg MB6    15:00  15:00 Praxis   info
Fluiten: Lakeisha Poulina (MA3) en Jade Melis (MA3)
MC1 26384  HC Alphen MC2    10:45  10:45 Maxlead   info
Fluiten: Koen Kersten (Heren 6) en Jasper Wentink (Heren 6)
MC2 26608  Klein Zwitserland MC4    14:00  14:00 Maxlead   info
Fluiten: Reve Melis (MB1) en Michelle Verreck (MB1)
MC3 27416  hdm MC5 33   12:40  13:15  route   info
MC4 27714  MHC Forescate MC5    17:15  17:15 Zetacom   info
Fluiten: Bart Aaldering (JA1) en Sem Breedveld (JA1)
MC5 27154  Craeyenhout MC4 40   11:50  12:30  route   info
MC6 27721  HGC MC5    15:45  15:45 Zetacom   info
Fluiten: Xavier Graafland (JB2) en Jens Dikken (JB2)
MD1 53869  MHC Forescate MD2    09:00  09:00 Rabobank   info
Fluiten: Carlijn Graafland (MA2) en Hannah Hoek (MA2)
MD2 54019  VMHC Pollux MD1    17:30  17:30 Maxlead   info
Fluiten: Nina de Wilde (MB5) en Maurits van den Akker (JB2)
MD3 54864  M.H.C. Krimpen MD2  10:00  10:00  route   info
MD4 54759  MHC Forescate MD4 35   13:10  13:45  route   info
MD5 54984  HCRB MD3  11:00  11:00  route   info
MD6 54814  LOHC MD8    10:45  10:45 Rabobank   info
Fluiten: Luc Ravensbergen (JA3) en Sofie van Haasteren (MA2)
MD7 55144  HCRB MD4    10:30  10:30 Praxis   info
Fluiten: Johanna den Haan (MA3) en Yin Fei van Mackelenberg (MA3)
MD8 55229  HGC MD8 30   11:45  12:15  route   info
 
JA1 26716  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA1    14:15  14:15 Rabobank   info
arbitrage KNHB:
JA2 20675  V.M.H.C. CARTOUCHE JA4 40   13:50  14:30  route   info
JA3 20906  R.H.V. Leonidas JA3 45   15:00  15:45  route   info
JB1 26745  Huizer HC JB1  12:30  12:30  route   info
JB2 21176  De Kieviten JB1    14:15  14:15 Zetacom   info
Fluiten: Joost Overdevest (Trimheren Alecto) en Stefan Vugs (Heren Veteranen B)
JB3 21687  OMHC JB2  14:30  14:30  route   info
JC1 21806  Dordrechtse Mixed Hockey Club JC1    15:45  15:45 Maxlead   info
JC2 22086  D.H.C. Hudito JC2    12:45  12:45 Zetacom   info
Fluiten: Pien van Heek (MA4) en Tirsa Koopman (MA4)
JD1 53279  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD1 46   08:10  09:00  route   info
JD2 53319  HGC JD3    16:30  16:30 Praxis   info
Fluiten: Linn Blom (MB1) en Milika Huszár (MB1)
JD3 53648  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD4    13:30  13:30 Praxis   info
Fluiten: Carol Corstjens (MB5) en Emma van der Steen (MB5)

26 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E10 59966  LOHC ME11    08:30  09:00 Maxlead   info
M6E11 60023  HGC ME14 30   10:00  11:00  route   info
M6E12 59088  Leidse Hockey Club Roomburg ME7 10   08:05  08:45  route   info
M6E13 60030  hdm ME15    08:30  09:00 Maxlead   info
M6E6 59977  HGC ME9    08:30  09:00 Maxlead   info
M6E7 60041  HV Victoria ME8  12:15  12:45  route   info
Let op: Uittenue mee!   
M6E8 59089  HV Victoria ME11    08:30  09:00 Maxlead   info
M6E9 59972  HC Pijnacker ME6 35   08:40  09:45  route   info
 
M8E1 58825  Noordwijk M8E1    11:30  11:30 Annetje Spies   info
M8E2 58774  HV Bleiswijk M8E1  10:15  10:15  route   info
M8E3 58750  LOHC M8E4 15   08:45  09:00  route   info
M8E4 58773  HC Ypenburg M8E4    09:30  09:30 Zetacom   info
M8E5 58765  HGC M8E5    09:00  09:00 Annetje Spies   info
 
MF1 61071  Klein Zwitserland MF4 40   07:35  08:45  route   info
MF2 61027  HGC MF3    08:30  09:00 Praxis   info
MF3 61110  Hockeyclub Alkemade MF1 15   09:30  10:15  route   info
MF4 61063  Rijswijksche Hockey Club MF4    08:30  09:00 Praxis   info
 
J6E3 56753  Hockey Club Rotterdam JE7 40   08:50  10:00  route   info
J6E4 56762  HV Westland JE3    09:00  09:30 Zetacom   info
 
J8E1 56169  R.H.V. Leonidas J8E1    10:15  10:15 Annetje Spies   info
J8E2 56192  R.H.V. Leonidas J8E2 45   10:15  11:00  route   info
 
JF1 57277  Klein Zwitserland JF5 40   08:50  10:00  route   info
JF2 57245  Rijswijksche Hockey Club JF3    08:30  09:00 Praxis   info

26 mei | LG hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
de Titanen 494  MHC Tempo LG 1    13:00  13:00 Annetje Spies   info


Hoofdsponsor

Subsponsoren

Sponsoren