Wedstrijdschema


Overig
MO10-1 - Kieviten MO10-1
11:40 - 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO10-2 - Alkemade MO10-1
11:00
Uit
MO10-3 - Roomburg MO10-1
08:15
Uit
MO12-1 - LOHC MO12-2
08:30
Uit
MO12-2 - Forescate MO12-2
10:30
Uit
MO12-3 - Catwijck MO12-3
12:10
Uit
MO12-4 - hdm MO12-8
08:30
Uit
MO12-5 - Kieviten MO12-3
10:30 - 2
Thuis
Fluiten:Maggy Rijsbergen en Linde Matla
MO14-1 - Noordwijk MO14-2
16:00 - 1
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO14-2 - HGC MO14-3
12:10
Uit
MO14-3 - Kieviten MO14-2
10:30 - 3
Thuis
Fluiten:Rose van Haasteren en Anna Pikaar
MO14-4 - Alkemade MO14-1
09:00 - 1
Thuis
Fluiten:Puck De Boer en Eppe Guillén
MO14-5 - Kieviten MO14-5
09:00 - 2
Thuis
Fluiten:Mijntje Korteweg en Roosmarijn Leeuwe
MO16-1 - Cartouche MO16-2
15:45
Uit
MO16-2 - Forescate MO16-3
13:00 - 2
Thuis
Fluiten:Mila Peters
MO16-3 - LOHC MO16-5
14:00 - 3
Thuis
Fluiten:Isa van der Meer en Roos de Wolf
MO16-4 - LOHC MO16-6
14:45 - 2
Thuis
Fluiten:Judith Sekeris en Minke Klute
MO16-5 - Voorhout MO16-4
13:30
Uit
MO18-1 - Forescate MO18-1
15:50
Uit
MO18-2 - Ypenburg MO18-2
12:15 - 3
Thuis
Fluiten:Daan Nas en Hidde-Bas van Campen
MO18-3 - Nieuwkoop MO18-1
09:45
Uit
MO18-4 - HDS MO18-3
12:30 - 1
Thuis
Fluiten:Koen van der Zwet en Simon Cassaigne
MO8-1 - hdm MO8-10
10:30
Uit
MO8-2 - HGC MO8-6
09:00 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO9-1 - Alkemade MO9-1
10:00
Uit
MO9-2 - hdm MO9-6
09:00 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Overig
JO10-1 - Rijswijk JO10-1
09:00 - 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO10-2 - HV Westland JO10-1
10:20 - 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO12-1 - Ypenburg JO12-1
10:30
Uit
JO12-2 - Noordwijk JO12-1
16:30 - 2
Thuis
Fluiten:Charlotte Ju en Femke van Rij
JO14-1 - hdm JO14-2
10:45 - 1
Thuis
Fluiten:Koen Kersten en Evert Kees
JO14-2 - LOHC JO14-4
13:15
Uit
JO18-2 - Klein Zwitserland JO18-5
14:15 - 1
Thuis
Fluiten:Edo de Borst en Peter Plooij
JO8-1 - LOHC JO8-Frankrijk
09:00 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO8-2 - Roomburg JO8-2
08:15
Uit
JO9-1 - Forescate JO9-4
10:45
Uit
JO9-2 - Kieviten JO9-3
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten