Augustinus D4/Alecto D9

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Paul Adèr
Aanvoerder Helene Kenter

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D28 21 55 18 1 2
2 Delfshaven D5 21 49 16 1 4
3 Alecto-Augustinus D9 21 47 15 2 4
4 Craeyenhout D5 20 44 15 2 3
5 Groen-Geel D16 21 35 11 2 8
6 Leonidas D29 21 34 10 4 7
7 Klein Zwitserland D8 20 23 7 2 11
8 Groen-Geel D17 20 21 7 0 13
9 Voorne D3 11 9 2 3 6
10 Groen-Geel D15 16 7 2 1 13
11 Groen-Geel D18 20 7 2 1 17
12 Roomburg D11 20 4 1 1 18

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Groen-Geel D18 Leonidas D28 (0-10)scheduled
Groen-Geel D16 Alecto-Augustinus D9 (2-0)scheduled
Roomburg D11 Klein Zwitserland D8 (0-10)scheduled
Leonidas D29 Delfshaven D5 (1-2)scheduled
DONDERDAG 14 SEPTEMBER 2023
Craeyenhout D5 Klein Zwitserland D8 (2-0)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leonidas D28 Leonidas D29 (7-1)final
Delfshaven D5 Groen-Geel D16 (0-3)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D17 (3-0)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Groen-Geel D16 Leonidas D29 (3-3)scheduled
Groen-Geel D18 Klein Zwitserland D8 (1-6)scheduled
Groen-Geel D17 Delfshaven D5 (0-3)scheduled
Roomburg D11 Alecto-Augustinus D9 (0-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Delfshaven D5 Roomburg D11 (8-0)scheduled
Leonidas D28 Groen-Geel D16 (3-1)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Craeyenhout D5 (4-1)scheduled
Leonidas D29 Groen-Geel D17 (5-1)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Groen-Geel D18 Alecto-Augustinus D9 (0-8)scheduled
Klein Zwitserland D8 Leonidas D28 (0-4)scheduled
Groen-Geel D17 Groen-Geel D16 (3-2)scheduled
Craeyenhout D5 Delfshaven D5 (4-1)scheduled
Roomburg D11 Leonidas D29 (0-7)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel D16 Roomburg D11 (3-0)scheduled
Delfshaven D5 Groen-Geel D18 (15-0)scheduled
Leonidas D28 Groen-Geel D17 (5-2)scheduled
Leonidas D29 Craeyenhout D5 (1-4)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Roomburg D11 Groen-Geel D17 (0-3)scheduled
Groen-Geel D15 Leonidas D28 (0-10)scheduled
Klein Zwitserland D8 Alecto-Augustinus D9 (0-4)scheduled
Craeyenhout D5 Groen-Geel D16 (1-1)scheduled
Groen-Geel D18 Leonidas D29 (0-13)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D17 Craeyenhout D5 (0-4)scheduled
Delfshaven D5 Klein Zwitserland D8 (0-0)scheduled
Leonidas D28 Roomburg D11 (10-0)final
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D15 (7-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D15 Delfshaven D5 (0-12)scheduled
Craeyenhout D5 Roomburg D11 (2-0)final
Groen-Geel D18 Groen-Geel D17 (1-9)scheduled
Klein Zwitserland D8 Leonidas D29 (1-1)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Leonidas D28 (1-2)final
DONDERDAG 16 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D16 Groen-Geel D18 (8-0)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Craeyenhout D5 Leonidas D28 (3-1)final
Groen-Geel D16 Klein Zwitserland D8 (2-0)scheduled
Roomburg D11 Groen-Geel D18 (0-1)final
Leonidas D29 Groen-Geel D15 (5-1)scheduled
Delfshaven D5 Alecto-Augustinus D9 (1-0)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D18 Craeyenhout D5 (0-12)final
Groen-Geel D15 Groen-Geel D16 (0-8)scheduled
Klein Zwitserland D8 Groen-Geel D17 (2-0)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Leonidas D29 (1-1)final
Leonidas D28 Delfshaven D5 (5-2)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Groen-Geel D15 Groen-Geel D17 (0-2)scheduled
Delfshaven D5 Leonidas D29 (2-0)final
Klein Zwitserland D8 Roomburg D11 (4-0)scheduled
Voorne D3 Craeyenhout D5 (1-5)final
Leonidas D28 Groen-Geel D18 (16-1)final
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D16 (1-0)scheduled
MAANDAG 4 MAART 2024
Groen-Geel D16 Delfshaven D5 (0-3)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Roomburg D11 Groen-Geel D15 (0-6)final
Leonidas D29 Leonidas D28 (1-10)final
Groen-Geel D18 Voorne D3 (1-1)scheduled
Klein Zwitserland D8 Craeyenhout D5 (0-5)scheduled
MAANDAG 11 MAART 2024
Groen-Geel D17 Alecto-Augustinus D9 (1-3)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Alecto-Augustinus D9 Roomburg D11 (4-0)final
Klein Zwitserland D8 Groen-Geel D18 (1-0)scheduled
Leonidas D29 Groen-Geel D16 (4-1)scheduled
Groen-Geel D15 Craeyenhout D5 (0-9)scheduled
Leonidas D28 Voorne D3 (5-0)final
Delfshaven D5 Groen-Geel D17 (4-0)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Groen-Geel D16 Leonidas D28 (1-4)scheduled
Voorne D3 Klein Zwitserland D8 (3-0)final
Groen-Geel D18 Groen-Geel D15 (2-0)scheduled
Groen-Geel D17 Leonidas D29 (0-3)scheduled
Craeyenhout D5 Alecto-Augustinus D9 (3-2)scheduled
Roomburg D11 Delfshaven D5 (0-5)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leonidas D29 Roomburg D11 (6-0)final
Groen-Geel D15 Voorne D3 (1-1)scheduled
Groen-Geel D16 Groen-Geel D17 (2-0)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D18 (13-0)final
Leonidas D28 Klein Zwitserland D8 (5-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Roomburg D11 Groen-Geel D16 (0-2)scheduled
Groen-Geel D18 Delfshaven D5 (1-10)scheduled
Klein Zwitserland D8 Groen-Geel D15 (2-1)final
DINSDAG 16 APRIL 2024
Groen-Geel D17 Leonidas D28 (2-3)scheduled
DONDERDAG 18 APRIL 2024
Voorne D3 Alecto-Augustinus D9 (1-6)final
Craeyenhout D5 Leonidas D29 (0-0)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Groen-Geel D17 Roomburg D11 (3-0)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Klein Zwitserland D8 (7-0)final
Groen-Geel D16 Craeyenhout D5 (1-4)scheduled
Delfshaven D5 Voorne D3 (7-1)final
Leonidas D28 Groen-Geel D15 (15-0)scheduled
Leonidas D29 Groen-Geel D18 (7-0)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Groen-Geel D18 Groen-Geel D16 (0-2)scheduled
Craeyenhout D5 Groen-Geel D17 (6-1)final
Groen-Geel D15 Alecto-Augustinus D9 (0-8)scheduled
Voorne D3 Leonidas D29 (7-3)final
Klein Zwitserland D8 Delfshaven D5 (1-8)scheduled
Roomburg D11 Leonidas D28 (0-6)final
DONDERDAG 16 MEI 2024
Delfshaven D5 Craeyenhout D5 (1-0)scheduled
ZONDAG 26 MEI 2024
Leonidas D29 Klein Zwitserland D8 (4-0)final
Delfshaven D5 Groen-Geel D15 (5-0)scheduled
Groen-Geel D16 Voorne D3 (3-2)scheduled
Roomburg D11 Craeyenhout D5 (0-4)final
Groen-Geel D17 Groen-Geel D18 (3-0)scheduled
Leonidas D28 Alecto-Augustinus D9 (4-4)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Leonidas D28 Craeyenhout D5 (3-2)scheduled
Klein Zwitserland D8 Groen-Geel D16 (0-3)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Delfshaven D5 (3-2)scheduled
Groen-Geel D18 Roomburg D11 (0-2)scheduled
Voorne D3 Groen-Geel D17 (1-6)scheduled
Groen-Geel D15 Leonidas D29 (0-2)scheduled
ZONDAG 9 JUNI 2024
Craeyenhout D5 Groen-Geel D18 (9-0)scheduled
Leonidas D29 Alecto-Augustinus D9 (0-5)final
Delfshaven D5 Leonidas D28 (3-0)scheduled
Roomburg D11 Voorne D3 (0-0)final
Groen-Geel D16 Groen-Geel D15 (2-4)scheduled
Groen-Geel D17 Klein Zwitserland D8 (1-3)scheduled