Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Cris Castelli
Assistent Trainer André Westdorp
Trainer/Coach Karen Maree
Assistent Coach André Westdorp

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ommoord H1 Forescate H1 14:45
DSHC H1 HUDITO H1 14:45
Schiedam H1 Alecto H1 14:45
Overbos H1 Roomburg H1 14:45
IJssel H1 Alkmaar H1 14:45
Rijswijk H1 Bennebroek H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Forescate H1 3 9 3 0 0
2 Roomburg H1 3 7 2 1 0
3 Rijswijk H1 3 7 2 1 0
4 HUDITO H1 3 6 2 0 1
5 Ommoord H1 3 5 1 2 0
6 Schiedam H1 3 4 1 1 1
7 Alkmaar H1 3 4 1 1 1
8 Alecto H1 3 3 1 0 2
9 Overbos H1 3 3 1 0 2
10 DSHC H1 3 1 0 1 2
11 Bennebroek H1 3 1 0 1 2
12 IJssel H1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt HC Schiedam H1 14:45 uit
9 okt DSHC H1 14:45 thuis - Rabobank
16 okt MHC Forescate H1 14:45 uit
30 okt D.H.C. Hudito H1 n.n.b thuis
6 nov OMHC H1 14:45 uit
13 nov Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b uit
20 nov Alkmaarsche M.H.C. H1 n.n.b thuis
27 nov MHC Bennebroek H1 n.n.b uit
5 mrt Rijswijksche Hockey Club H1 n.n.b uit
12 mrt HC De IJssel H1 n.n.b thuis
19 mrt BHC Overbos H1 n.n.b uit
26 mrt HC Schiedam H1 n.n.b thuis
2 apr DSHC H1 n.n.b uit
16 apr MHC Forescate H1 n.n.b thuis
23 apr D.H.C. Hudito H1 n.n.b uit
30 apr OMHC H1 n.n.b thuis
7 mei Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b thuis
14 mei Alkmaarsche M.H.C. H1 n.n.b uit
21 mei MHC Bennebroek H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Alkmaar H1 Ommoord H1 (2-2)final
Roomburg H1 Bennebroek H1 (8-0)scheduled
Alecto H1 Rijswijk H1 (1-3)scheduled
HUDITO H1 IJssel H1 (2-1)final
Forescate H1 Overbos H1 (7-1)final
DSHC H1 Schiedam H1 (3-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Schiedam H1 Forescate H1 (1-4)final
Overbos H1 HUDITO H1 (1-3)final
IJssel H1 Alecto H1 (2-3)scheduled
Rijswijk H1 Roomburg H1 (1-1)final
Bennebroek H1 Alkmaar H1 (0-1)final
Ommoord H1 DSHC H1 (3-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Alkmaar H1 Rijswijk H1 (0-3)final
Roomburg H1 IJssel H1 (3-2)scheduled
Alecto H1 Overbos H1 (1-3)scheduled
HUDITO H1 Schiedam H1 (0-2)final
Forescate H1 DSHC H1 (5-1)final
Bennebroek H1 Ommoord H1 (1-1)final