Augustinus D2/Alecto D6

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Paul Adèr
Aanvoerder Eva Versnel
Trainer/Coach Hay Liem

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leiden D5 Leonidas D16 10:30
Leonidas D20 HDM D5 11:00
Delfshaven D3 Wateringse veld D2 13:15
Victoria D8 Groen-Geel D9 14:15
Alecto-Augustinus D6 Ring Pass Delft D6 14:30
DSHC D4 Rijswijk D3 17:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D5 3 9 3 0 0
2 Ring Pass Delft D6 3 7 2 1 0
3 Alecto-Augustinus D6 2 6 2 0 0
4 Rijswijk D3 3 6 2 0 1
5 HDM D5 3 6 2 0 1
6 Victoria D8 3 4 1 1 1
7 Groen-Geel D9 2 3 1 0 1
8 Delfshaven D3 3 3 1 0 2
9 Leonidas D20 3 3 1 0 2
10 Wateringse veld D2 3 1 0 1 2
11 Leonidas D16 3 1 0 1 2
12 DSHC D4 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt Ring Pass Delft D6 14:30 thuis - Zetacom
9 okt R.H.V. Leonidas D20 11:00 thuis - Droomfabriek
12 okt Groen-Geel D9 19:15 uit
16 okt HV Victoria D8 17:15 uit
30 okt LOHC D5 n.n.b thuis
6 nov HC Delfshaven D3 13:15 uit
13 nov DSHC D4 n.n.b thuis
20 nov hdm D5 n.n.b uit
27 nov Rijswijksche Hockey Club D3 n.n.b thuis
12 mrt Hockey Club Wateringse Veld D2 n.n.b thuis
19 mrt R.H.V. Leonidas D16 n.n.b uit
26 mrt Groen-Geel D9 n.n.b thuis
2 apr Ring Pass Delft D6 n.n.b uit
16 apr R.H.V. Leonidas D20 n.n.b uit
23 apr HV Victoria D8 n.n.b thuis
14 mei LOHC D5 n.n.b uit
21 mei HC Delfshaven D3 n.n.b thuis
4 jun DSHC D4 n.n.b uit
11 jun hdm D5 n.n.b thuis
18 jun Rijswijksche Hockey Club D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
DSHC D4 Delfshaven D3 (0-1)scheduled
Groen-Geel D9 Leonidas D20 (5-3)scheduled
Leonidas D16 Ring Pass Delft D6 (2-2)scheduled
Rijswijk D3 Victoria D8 (3-1)final
HDM D5 Leiden D5 (0-4)scheduled
DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2022
Wateringse veld D2 Alecto-Augustinus D6 (1-6)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leiden D5 Rijswijk D3 (4-1)final
Delfshaven D3 HDM D5 (1-2)scheduled
Ring Pass Delft D6 Groen-Geel D9 (2-1)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Leonidas D16 (7-1)final
Leonidas D20 DSHC D4 (2-0)scheduled
Victoria D8 Wateringse veld D2 (3-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leonidas D16 Victoria D8 (0-1)final
Rijswijk D3 Delfshaven D3 (4-1)scheduled
Ring Pass Delft D6 Leonidas D20 (4-0)scheduled
HDM D5 DSHC D4 (2-0)scheduled
Wateringse veld D2 Leiden D5 (2-3)scheduled