Augustinus D4/Alecto D9

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Paul Adèr
Aanvoerder Annelou Haring

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HDS D4 Leiden D9 10:45
Zoetermeer D5 Craeyenhout D5 13:00
Groen-Geel D16 Cartouche D4 14:00
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D12 14:30
Roomburg D9 Alecto-Augustinus D9 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zoetermeer D5 3 9 3 0 0
2 Groen-Geel D16 2 6 2 0 0
3 Rijswijk D4 3 6 2 0 1
4 Leiden D9 3 6 2 0 1
5 Cartouche D4 3 5 1 2 0
6 HDS D4 3 4 1 1 1
7 Roomburg D9 3 4 1 1 1
8 Alecto-Augustinus D9 3 3 1 0 2
9 Groen-Geel D12 2 0 0 0 2
10 Craeyenhout D5 2 0 0 0 2
11 Klein Zwitserland D5 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt Leidse Hockey Club Roomburg D9 16:15 uit
9 okt V.M.H.C. CARTOUCHE D4 14:30 thuis - Droomfabriek
16 okt Groen-Geel D16 14:10 uit
30 okt LOHC D9 n.n.b uit
6 nov Groen-Geel D12 n.n.b thuis
13 nov Craeyenhout D5 n.n.b uit
27 nov Rijswijksche Hockey Club D4 n.n.b uit
12 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D5 n.n.b uit
19 mrt Klein Zwitserland D5 n.n.b thuis
26 mrt HDS D4 n.n.b uit
2 apr Leidse Hockey Club Roomburg D9 n.n.b thuis
16 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D4 n.n.b uit
23 apr Groen-Geel D16 n.n.b thuis
14 mei LOHC D9 n.n.b thuis
21 mei Groen-Geel D12 n.n.b uit
4 jun Craeyenhout D5 n.n.b thuis
18 jun Rijswijksche Hockey Club D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D5 Groen-Geel D16 (0-3)scheduled
Cartouche D4 Klein Zwitserland D5 (7-0)scheduled
Leiden D9 Rijswijk D4 (4-1)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Zoetermeer D5 (0-7)scheduled
HDS D4 Roomburg D9 (0-5)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zoetermeer D5 Leiden D9 (4-0)scheduled
Rijswijk D4 Groen-Geel D12 (2-0)scheduled
HDS D4 Cartouche D4 (2-2)final
Klein Zwitserland D5 Alecto-Augustinus D9 (1-3)scheduled
Groen-Geel D16 Roomburg D9 (3-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leiden D9 Klein Zwitserland D5 (2-0)scheduled
Craeyenhout D5 Rijswijk D4 (1-5)scheduled
Alecto-Augustinus D9 HDS D4 (0-8)final
Groen-Geel D12 Zoetermeer D5 (3-4)scheduled
Cartouche D4 Roomburg D9 (1-1)final