Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Djoeni van Graafeiland
Trainer/Coach Ruben Marang

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D3 Forescate D2 10:55
Roomburg D4 Alecto D4 11:00
Noordwijk D2 Groen-Geel D5 11:00
Klein Zwitserland D3 Zoetermeer D3 12:45
Alphen D3 Leiden-Leidse Studs D4 12:45
HDS D3 Scoop Delft D2 15:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen D3 3 9 3 0 0
2 Groen-Geel D5 3 7 2 1 0
3 Noordwijk D2 3 6 2 0 1
4 Groen-Geel D3 3 5 1 2 0
5 Alecto D4 3 4 1 1 1
6 Leiden-Leidse Studs D4 3 4 1 1 1
7 Scoop Delft D2 3 4 1 1 1
8 Forescate D2 3 3 1 0 2
9 HDS D3 3 3 1 0 2
10 Zoetermeer D3 3 2 0 2 1
11 Roomburg D4 3 2 0 2 1
12 Klein Zwitserland D3 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt Leidse Hockey Club Roomburg D4 11:00 uit
9 okt Klein Zwitserland D3 11:00 thuis - 1602 Capital
16 okt Noordwijk D2 n.n.b uit
30 okt LOHC D4 n.n.b thuis
6 nov Groen-Geel D5 14:15 uit
13 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 n.n.b thuis
20 nov HC Alphen D3 n.n.b thuis
27 nov MHC Forescate D2 n.n.b uit
12 mrt Scoop Delft D2 n.n.b uit
19 mrt HDS D3 n.n.b thuis
26 mrt Groen-Geel D3 n.n.b uit
2 apr Leidse Hockey Club Roomburg D4 n.n.b thuis
16 apr Klein Zwitserland D3 n.n.b uit
23 apr Noordwijk D2 n.n.b thuis
14 mei LOHC D4 n.n.b uit
21 mei Groen-Geel D5 n.n.b thuis
4 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 n.n.b uit
11 jun HC Alphen D3 n.n.b uit
18 jun MHC Forescate D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zoetermeer D3 HDS D3 (2-3)final
Forescate D2 Alphen D3 (0-7)final
Alecto D4 Scoop Delft D2 (3-3)scheduled
Groen-Geel D5 Groen-Geel D3 (1-1)scheduled
Noordwijk D2 Klein Zwitserland D3 (1-0)scheduled
Leiden-Leidse Studs D4 Roomburg D4 (3-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Alphen D3 Noordwijk D2 (2-0)final
Roomburg D4 Groen-Geel D5 (1-6)scheduled
HDS D3 Alecto D4 (0-8)scheduled
Klein Zwitserland D3 Leiden-Leidse Studs D4 (0-2)scheduled
Scoop Delft D2 Forescate D2 (3-2)scheduled
Groen-Geel D3 Zoetermeer D3 (1-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel D5 Klein Zwitserland D3 (3-1)scheduled
Zoetermeer D3 Roomburg D4 (1-1)final
Scoop Delft D2 Alphen D3 (2-4)scheduled
Alecto D4 Groen-Geel D3 (1-4)scheduled
Forescate D2 HDS D3 (3-1)final
Leiden-Leidse Studs D4 Noordwijk D2 (1-3)scheduled