Augustinus D3/Alecto D7

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Hay Liem
Aanvoerder Jip Huges
Aanvoerder Emma van Kalmthout
Aanvoerder Maureen Krijvenaar

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forescate D3 Roomburg D6 12:45
Cartouche D3 Leiden D7 12:50
Alphen D4 Pijnacker D5 13:00
HDM D4 Leonidas D18 14:30
Groen-Geel D7 Klein Zwitserland D4 16:25
Leonidas D19 Alecto-Augustinus D7 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D6 3 7 2 1 0
2 Pijnacker D5 3 7 2 1 0
3 Klein Zwitserland D4 3 7 2 1 0
4 Leiden D7 3 6 2 0 1
5 Alphen D4 3 5 1 2 0
6 Leonidas D18 3 5 1 2 0
7 HDM D4 3 4 1 1 1
8 Leonidas D19 3 4 1 1 1
9 Cartouche D3 3 2 0 2 1
10 Groen-Geel D7 3 1 0 1 2
11 Forescate D3 3 0 0 0 3
12 Alecto-Augustinus D7 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt R.H.V. Leonidas D19 17:45 uit
9 okt V.M.H.C. CARTOUCHE D3 12:45 thuis - Droomfabriek
16 okt MHC Forescate D3 15:00 uit
30 okt Groen-Geel D7 n.n.b thuis
6 nov HC Alphen D4 n.n.b uit
13 nov R.H.V. Leonidas D18 n.n.b thuis
20 nov HC Pijnacker D5 11:00 uit
27 nov Klein Zwitserland D4 n.n.b thuis
12 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D6 n.n.b thuis
19 mrt LOHC D7 n.n.b uit
26 mrt hdm D4 n.n.b uit
2 apr R.H.V. Leonidas D19 n.n.b thuis
16 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D3 n.n.b uit
23 apr MHC Forescate D3 n.n.b thuis
14 mei Groen-Geel D7 n.n.b uit
21 mei HC Alphen D4 n.n.b thuis
4 jun R.H.V. Leonidas D18 n.n.b uit
11 jun HC Pijnacker D5 n.n.b thuis
18 jun Klein Zwitserland D4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pijnacker D5 Cartouche D3 (1-1)scheduled
Leonidas D18 Forescate D3 (5-1)final
Roomburg D6 Alecto-Augustinus D7 (5-1)final
Leiden D7 HDM D4 (3-0)scheduled
Klein Zwitserland D4 Leonidas D19 (2-0)scheduled
Alphen D4 Groen-Geel D7 (6-2)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Forescate D3 Pijnacker D5 (1-4)final
Groen-Geel D7 Leonidas D18 (2-2)final
HDM D4 Alphen D4 (1-1)final
Cartouche D3 Klein Zwitserland D4 (1-1)final
Alecto-Augustinus D7 Leiden D7 (0-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Pijnacker D5 Groen-Geel D7 (2-0)final
Leonidas D18 Alphen D4 (1-1)final
Klein Zwitserland D4 Forescate D3 (2-0)scheduled
Alecto-Augustinus D7 HDM D4 (0-3)scheduled
Leiden D7 Leonidas D19 (1-2)scheduled
Roomburg D6 Cartouche D3 (3-0)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Leonidas D19 Roomburg D6 (1-1)scheduled