Augustinus D1/Alecto D2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tess Coorens
Aanvoerder Jikke Veldhorst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto-Augustinus D2 Roomburg D2 20:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit D2 3 9 3 0 0
2 Leonidas D3 3 7 2 1 0
3 Craeyenhout D2 3 6 2 0 1
4 Ring Pass Delft D2 3 6 2 0 1
5 Schiedam D2 3 6 2 0 1
6 Pinoké D3 3 6 2 0 1
7 Leiden-Leidse Studs D2 3 6 2 0 1
8 Leonidas D4 3 4 1 1 1
9 Alecto-Augustinus D2 3 1 0 1 2
10 HUDITO D2 3 1 0 1 2
11 Klein Zwitserland D2 3 0 0 0 3
12 Roomburg D2 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 sep Leidse Hockey Club Roomburg D2 20:15 thuis - 1602 Capital
9 okt R.H.V. Leonidas D3 n.n.b uit
16 okt Ring Pass Delft D2 12:45 thuis - 1602 Capital
30 okt Craeyenhout D2 n.n.b uit
6 nov Pinoké D3 n.n.b thuis
13 nov R.H.V. Leonidas D4 n.n.b thuis
20 nov LOHC D2 n.n.b uit
27 nov Klein Zwitserland D2 n.n.b thuis
12 mrt HC Schiedam D2 n.n.b thuis
19 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D2 n.n.b uit
26 mrt D.H.C. Hudito D2 n.n.b thuis
2 apr Leidse Hockey Club Roomburg D2 n.n.b uit
16 apr R.H.V. Leonidas D3 n.n.b thuis
23 apr Ring Pass Delft D2 n.n.b uit
14 mei Craeyenhout D2 n.n.b thuis
21 mei Pinoké D3 n.n.b uit
4 jun R.H.V. Leonidas D4 n.n.b uit
11 jun LOHC D2 n.n.b thuis
18 jun Klein Zwitserland D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
HUDITO D2 Craeyenhout D2 (2-5)scheduled
Leonidas D3 Leonidas D4 (2-2)final
Schiedam D2 Alecto-Augustinus D2 (6-3)scheduled
Roomburg D2 Ring Pass Delft D2 (0-7)scheduled
Klein Zwitserland D2 Leiden-Leidse Studs D2 (1-3)final
Rood-Wit D2 Pinoké D3 (2-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D2 Roomburg D2 (5-2)scheduled
Ring Pass Delft D2 Leonidas D3 (2-6)scheduled
Leonidas D4 Klein Zwitserland D2 (5-0)final
Alecto-Augustinus D2 Rood-Wit D2 (0-2)scheduled
Leiden-Leidse Studs D2 Schiedam D2 (3-2)final
Pinoké D3 HUDITO D2 (6-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Schiedam D2 Klein Zwitserland D2 (4-3)scheduled
Ring Pass Delft D2 Leonidas D4 (1-0)scheduled
Roomburg D2 Pinoké D3 (2-3)final
Rood-Wit D2 Leiden-Leidse Studs D2 (2-0)final
Leonidas D3 Craeyenhout D2 (3-1)scheduled
HUDITO D2 Alecto-Augustinus D2 (2-2)scheduled