Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Kevin Koster
Manager Max Nieboer
Medische verzorging Maarten de Fockert
Trainer/Coach Tim Broenink
Trainer/Coach Kevin Koster

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D1 Helmond D1
Beuningen D1 Leiden D1
Breda D1 Voordaan D1
Eindhoven D1 Push D1
Gooische D1 Wageningen D1
Zwolle D1 Fletiomare D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda D1 6 16 5 1 0
2 Leiden D1 6 16 5 1 0
3 Push D1 5 13 4 1 0
4 Gooische D1 5 11 3 2 0
5 Alecto D1 6 10 3 1 2
6 Zwolle D1 6 10 3 1 2
7 Eindhoven D1 6 6 1 3 2
8 Voordaan D1 6 4 1 1 4
9 Helmond D1 6 4 1 1 4
10 Beuningen D1 6 3 0 3 3
11 Wageningen D1 6 3 0 3 3
12 Fletiomare D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HC Helmond D1 n.n.b thuis
14 mrt B.H.V. Push D1 n.n.b uit
21 mrt LOHC D1 n.n.b thuis
28 mrt MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
3 apr WMHC D1 n.n.b thuis
11 apr BH&BC Breda D1 n.n.b uit
18 apr MHCBeuningen D1 n.n.b thuis
25 apr HC Eindhoven D1 n.n.b uit
2 mei Gooische Hockey Club D1 n.n.b uit
9 mei HC Zwolle D1 n.n.b thuis
16 mei MHC Fletiomare D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Push D1 Eindhoven D1 1-0
Fletiomare D1 Zwolle D1 3-5
Wageningen D1 Gooische D1 1-4
Leiden D1 Beuningen D1 4-1
Voordaan D1 Breda D1 1-2
Helmond D1 Alecto D1 0-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alecto D1 Push D1 1-1
Beuningen D1 Voordaan D1 0-0
Zwolle D1 Helmond D1 3-0
Gooische D1 Fletiomare D1 2-1
Breda D1 Wageningen D1 4-0
Eindhoven D1 Leiden D1 2-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Voordaan D1 Eindhoven D1 0-2
Wageningen D1 Beuningen D1 2-2
Leiden D1 Alecto D1 2-0
Helmond D1 Fletiomare D1 2-1
Push D1 Zwolle D1 6-2
Breda D1 Gooische D1 0-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Zwolle D1 Leiden D1 0-4
Beuningen D1 Breda D1 1-2
Fletiomare D1 Push D1 0-8
Alecto D1 Voordaan D1 4-1
Eindhoven D1 Wageningen D1 0-0
Gooische D1 Helmond D1 1-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Push D1 Helmond D1 6-0
Beuningen D1 Gooische D1 1-2
Leiden D1 Fletiomare D1 2-1
Voordaan D1 Zwolle D1 2-5
Wageningen D1 Alecto D1 2-3
Breda D1 Eindhoven D1 7-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Eindhoven D1 Beuningen D1 0-0
Fletiomare D1 Voordaan D1 1-4
Zwolle D1 Wageningen D1 2-2
Helmond D1 Leiden D1 0-3
Alecto D1 Breda D1 0-2