Augustinus D3/Alecto D8

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Anouk van Silfhout

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D8 HDS D3
Berkel-Rodenrijs D3 Zoetermeer D4
Craeyenhout D5 Forescate D5
Groen-Geel D13 Leonidas D21
Leonidas D22 Pijnacker D4
Roomburg D8 Leiden D11

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pijnacker D4 6 18 6 0 0
2 Craeyenhout D5 6 16 5 1 0
3 Berkel-Rodenrijs D3 6 13 4 1 1
4 Alecto D8 5 12 4 0 1
5 Leonidas D22 6 10 3 1 2
6 Groen-Geel D13 6 7 2 1 3
7 HDS D3 6 6 2 0 4
8 Leonidas D21 6 6 2 0 4
9 Roomburg D8 6 6 1 3 2
10 Zoetermeer D4 6 4 1 1 4
11 Leiden D11 5 3 1 0 4
12 Forescate D5 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HDS D3 n.n.b thuis
14 mrt HC Pijnacker D4 n.n.b uit
21 mrt MHC Forescate D5 n.n.b thuis
28 mrt R.H.V. Leonidas D21 n.n.b uit
11 apr LOHC D11 n.n.b thuis
18 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4 n.n.b uit
25 apr Leidse Hockey Club Roomburg D8 n.n.b thuis
16 mei Groen-Geel D13 n.n.b uit
30 mei Craeyenhout D5 n.n.b thuis
6 jun R.H.V. Leonidas D22 n.n.b uit
13 jun Berkel Rodenrijs D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Leonidas D21 Groen-Geel D13 0-1
Zoetermeer D4 Berkel-Rodenrijs D3 0-5
HDS D3 Alecto/Augustinus D8 1-2
Leiden D11 Roomburg D8 4-10
Pijnacker D4 Leonidas D22 5-0
Forescate D5 Craeyenhout D5 0-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alecto/Augustinus D8 Pijnacker D4 0-2
Groen-Geel D13 Leiden D11 0-2
Berkel-Rodenrijs D3 HDS D3 5-0
Roomburg D8 Zoetermeer D4 2-3
Craeyenhout D5 Leonidas D21 2-0
Leonidas D22 Forescate D5 6-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Leonidas D21 Leonidas D22 3-0
Zoetermeer D4 Groen-Geel D13 2-3
Forescate D5 Alecto/Augustinus D8 0-5
Pijnacker D4 HDS D3 7-3
Roomburg D8 Berkel-Rodenrijs D3 2-2
Leiden D11 Craeyenhout D5 0-10
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
HDS D3 Forescate D5 4-2
Alecto/Augustinus D8 Leonidas D21 3-0
Groen-Geel D13 Roomburg D8 0-0
Berkel-Rodenrijs D3 Pijnacker D4 2-3
Leonidas D22 Leiden D11 11-0
Craeyenhout D5 Zoetermeer D4 3-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Leonidas D21 HDS D3 3-2
Roomburg D8 Craeyenhout D5 0-0
Groen-Geel D13 Berkel-Rodenrijs D3 1-3
Forescate D5 Pijnacker D4 0-4
Zoetermeer D4 Leonidas D22 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
HDS D3 Leiden D11 12-4
Berkel-Rodenrijs D3 Forescate D5 4-1
Craeyenhout D5 Groen-Geel D13 1-0
Leonidas D22 Roomburg D8 4-2
Pijnacker D4 Leonidas D21 3-1
Alecto/Augustinus D8 Zoetermeer D4 4-0