Dames Jong 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Paul Adèr
Coach Frits Wentholt
Manager Sophie Westerink
Aanvoerder Dana de Vet

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht DJ2 Thor DJ3 12:30
Craeyenhout DJ2 Kieviten DJ1 14:00
HUDITO DJ6 Scoop Delft DJ4 9:00
Klein Zwitserland DJ3 Wateringse veld DJ2 13:00
Leonidas DJ7 Alecto DJ2 12:35

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ring Pass Delft DJ3 6 18 6 0 0
2 Barendrecht DJ2 6 16 5 1 0
3 Leonidas DJ7 6 13 4 1 1
4 Kieviten DJ1 6 9 3 0 3
5 Klein Zwitserland DJ3 6 9 2 3 1
6 Thor DJ4 6 8 2 2 2
7 Alecto DJ2 6 7 2 1 3
8 Craeyenhout DJ2 6 6 2 0 4
9 Wateringse veld DJ2 6 6 2 0 4
10 HUDITO DJ6 6 6 1 3 2
11 Thor DJ3 6 4 1 1 4
12 Scoop Delft DJ4 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt R.H.V. Leonidas DJ7 12:35 uit
3 nov Klein Zwitserland DJ3 16:00 thuis - Zetacom
10 nov Wateringse veld DJ2 12:15 thuis - Praxis
17 nov Thor DJ3 12:45 uit
24 nov De Kieviten DJ1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft DJ3 Alecto DJ2 20-0
Scoop Delft DJ4 Klein Zwitserland DJ3 1-6
HUDITO DJ6 Leonidas DJ7 4-4
Craeyenhout DJ2 Wateringse veld DJ2 4-0
Thor DJ4 Barendrecht DJ2 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Wateringse veld DJ2 Kieviten DJ1 6-2
Leonidas DJ7 Thor DJ4 4-0
Barendrecht DJ2 Craeyenhout DJ2 8-1
Klein Zwitserland DJ3 HUDITO DJ6 3-3
Alecto DJ2 Scoop Delft DJ4 10-1
Thor DJ3 Ring Pass Delft DJ3 1-16
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft DJ3 Kieviten DJ1 7-0
Craeyenhout DJ2 Leonidas DJ7 1-6
HUDITO DJ6 Alecto DJ2 1-0
Scoop Delft DJ4 Thor DJ3 0-1
Barendrecht DJ2 Wateringse veld DJ2 6-0
Thor DJ4 Klein Zwitserland DJ3 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Thor DJ3 HUDITO DJ6 2-2
Klein Zwitserland DJ3 Craeyenhout DJ2 4-0
Leonidas DJ7 Barendrecht DJ2 2-3
Wateringse veld DJ2 Ring Pass Delft DJ3 0-10
Alecto DJ2 Thor DJ4 0-0
Kieviten DJ1 Scoop Delft DJ4 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Barendrecht DJ2 Klein Zwitserland DJ3 1-1
Scoop Delft DJ4 Ring Pass Delft DJ3 0-9
Thor DJ4 Thor DJ3 3-0
HUDITO DJ6 Kieviten DJ1 3-5
Craeyenhout DJ2 Alecto DJ2 0-5
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Kieviten DJ1 Thor DJ3 4-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Klein Zwitserland DJ3 Leonidas DJ7 2-3
Alecto DJ2 Barendrecht DJ2 0-3
Kieviten DJ1 Thor DJ4 1-5
Thor DJ3 Craeyenhout DJ2 1-6
Ring Pass Delft DJ3 HUDITO DJ6 10-1
Wateringse veld DJ2 Scoop Delft DJ4 1-0
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Wateringse veld DJ2 Leonidas DJ7 1-5