Heren Veteranen LA

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Carl Adamse
Aanvoerder Arno van Oosterhout

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche HLA hdm HLA 13:00
Klein Zwitserland HLA AthenA HLA 12:15
Leonidas HLA Dordrecht HLA 12:35
Rood-Wit HLA Bloemendaal HLB 12:45
SCHC HLA Bloemendaal HLA 11:45
Xenios HLA Alecto HLA 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit HLA 8 22 7 1 0
2 Pinoké HLA 7 18 6 0 1
3 Bloemendaal HLA 7 16 5 1 1
4 hdm HLA 6 12 3 3 0
5 Leonidas HLA 7 12 4 0 3
6 AthenA HLA 6 9 3 0 3
7 Xenios HLA 8 9 3 0 5
8 Dordrecht HLA 8 9 2 3 3
9 Alecto HLA 7 8 2 2 3
10 Cartouche HLA 8 7 2 1 5
11 SCHC HLA 7 6 2 0 5
12 Bloemendaal HLB 6 3 1 0 5
13 Klein Zwitserland HLA 7 1 0 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Xenios HLA 12:30 uit
3 nov A.M.H.C. Rood-Wit HLA 14:30 thuis - Rabobank
10 nov V.M.H.C. CARTOUCHE HLA n.n.b uit
17 nov Hockeyclub SCHC HLA n.n.b thuis
24 nov Klein Zwitserland HLA 12:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 1 SEPTEMBER 2019
Rotterdam-Victoria HLA SCHC HLA 2-1
Xenios HLA Cartouche HLA 4-2
Rood-Wit HLA Dordrecht HLA 6-1
Pinoké HLA Klein Zwitserland HLA 7-1
Alecto HLA Leonidas HLA 1-2
hdm HLA Bloemendaal HLA 0-0
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas HLA Pinoké HLA 2-3
AthenA HLA Alecto HLA 0-1
Bloemendaal HLA Bloemendaal HLB 7-1
Klein Zwitserland HLA Rotterdam-Victoria HLA 4-1
Dordrecht HLA hdm HLA 2-3
Cartouche HLA Rood-Wit HLA 0-7
SCHC HLA Xenios HLA 0-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Xenios HLA Klein Zwitserland HLA 3-2
Rotterdam-Victoria HLA Leonidas HLA 1-3
Pinoké HLA AthenA HLA 3-2
Cartouche HLA Dordrecht HLA 0-0
Bloemendaal HLB hdm HLA 1-3
Alecto HLA Bloemendaal HLA 1-6
WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2019
Rood-Wit HLA SCHC HLA 3-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
SCHC HLA Cartouche HLA 1-2
hdm HLA Alecto HLA 2-2
Bloemendaal HLA Pinoké HLA 3-2
Leonidas HLA Xenios HLA 7-1
Klein Zwitserland HLA Rood-Wit HLA 1-6
Dordrecht HLA Bloemendaal HLB 3-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alecto HLA Bloemendaal HLB 3-0
Rood-Wit HLA Leonidas HLA 4-0
SCHC HLA Dordrecht HLA 2-3
Cartouche HLA Klein Zwitserland HLA 3-1
Xenios HLA AthenA HLA 2-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Dordrecht HLA Alecto HLA 3-3
Klein Zwitserland HLA SCHC HLA 1-2
Leonidas HLA Cartouche HLA 3-0
AthenA HLA Rood-Wit HLA 1-4
Bloemendaal HLB Pinoké HLA 0-7
Bloemendaal HLA Xenios HLA 6-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Cartouche HLA AthenA HLA 2-4
SCHC HLA Leonidas HLA 2-1
Klein Zwitserland HLA Dordrecht HLA 0-0
Pinoké HLA Alecto HLA 3-1
Rood-Wit HLA Bloemendaal HLA 6-0
Xenios HLA hdm HLA 2-3
WOENSDAG 16 OKTOBER 2019
AthenA HLA SCHC HLA 1-0
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Bloemendaal HLA Cartouche HLA 6-0
Dordrecht HLA Pinoké HLA 0-2
hdm HLA Rood-Wit HLA 3-3
Leonidas HLA Klein Zwitserland HLA 2-0
Bloemendaal HLB Xenios HLA 2-1