Augustinus H2/Alecto H6

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Willem Noteborn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H3 (O) Zoetermeer H5 12:30
DSHC H5 Alecto/Augustinus H6 10:00
DSHC H6 Leonidas H16 17:30
Groen-Geel H6 hdm H3 11:05
HDS H4 Pijnacker H3 10:45
Leonidas H17 Dopie H3 12:35

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC H5 6 16 5 1 0
2 Alecto H6 6 13 4 1 1
3 Leonidas H16 6 13 4 1 1
4 Zoetermeer H5 6 11 3 2 1
5 Barendrecht H3 6 10 3 1 2
6 HDS H4 6 10 3 1 2
7 Pijnacker H3 6 8 2 2 2
8 Leonidas H17 6 7 2 1 3
9 Groen-Geel H6 6 6 2 0 4
10 hdm H3 6 3 1 0 5
11 Dopie H3 6 3 1 0 5
12 DSHC H6 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt DSHC H5 10:00 uit
3 nov DSHC H6 16:30 thuis - Maxlead
10 nov Hockeyclub Barendrecht H3 n.n.b uit
17 nov R.H.V. Leonidas H16 n.n.b thuis
24 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer H5 n.n.b uit
8 mrt Dopie H3 n.n.b thuis
15 mrt hdm H3 n.n.b uit
22 mrt HC Pijnacker H3 n.n.b thuis
29 mrt HDS H4 n.n.b uit
5 apr Groen-Geel H6 n.n.b thuis
19 apr R.H.V. Leonidas H17 n.n.b uit
10 mei DSHC H5 n.n.b thuis
17 mei DSHC H6 n.n.b uit
24 mei Hockeyclub Barendrecht H3 n.n.b thuis
7 jun R.H.V. Leonidas H16 n.n.b uit
14 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer H5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas H17 Zoetermeer H5 3-0
hdm H3 Leonidas H16 1-2
Dopie H3 Alecto/Augustinus H6 2-3
HDS H4 DSHC H6 6-0
Groen-Geel H6 DSHC H5 0-2
Pijnacker H3 Barendrecht H3 (O) 4-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
DSHC H5 Leonidas H17 2-1
DSHC H6 Groen-Geel H6 1-4
Zoetermeer H5 Dopie H3 4-1
Alecto/Augustinus H6 hdm H3 5-3
Leonidas H16 Pijnacker H3 3-2
Barendrecht H3 (O) HDS H4 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
hdm H3 Dopie H3 7-2
DSHC H6 Leonidas H17 2-0
Pijnacker H3 Alecto/Augustinus H6 0-2
Groen-Geel H6 Barendrecht H3 (O) 2-5
HDS H4 Leonidas H16 2-3
DSHC H5 Zoetermeer H5 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer H5 hdm H3 5-1
Leonidas H16 Groen-Geel H6 3-2
Dopie H3 Pijnacker H3 1-2
Barendrecht H3 (O) Leonidas H17 1-2
Alecto/Augustinus H6 HDS H4 1-1
DSHC H6 DSHC H5 1-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
DSHC H6 Zoetermeer H5 0-3
HDS H4 Dopie H3 2-1
Leonidas H17 Leonidas H16 3-3
Groen-Geel H6 Alecto/Augustinus H6 3-1
Pijnacker H3 hdm H3 5-1
DSHC H5 Barendrecht H3 (O) 5-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Barendrecht H3 (O) DSHC H6 10-0
Dopie H3 Groen-Geel H6 3-2
hdm H3 HDS H4 2-6
Zoetermeer H5 Pijnacker H3 1-1
Leonidas H16 DSHC H5 1-3
Alecto/Augustinus H6 Leonidas H17 1-0