Heren 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Matthijs van 't Klooster

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto H5 Leonidas H10 13:00
HUDITO H5 DSHC H3 17:45
Leonidas H11 Klein Zwitserland H4 14:15
Schiedam H5 Rijswijk H3 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas H12 6 18 6 0 0
2 Rijswijk H3 6 18 6 0 0
3 Leonidas H10 5 13 4 1 0
4 Leonidas H11 6 6 2 0 4
5 Schiedam H5 5 6 2 0 3
6 Groen-Geel H5 5 6 2 0 3
7 DSHC H3 5 6 2 0 3
8 HUDITO H5 6 6 1 3 2
9 Westland H3 6 4 1 1 4
10 Alecto H5 5 3 1 0 4
11 Klein Zwitserland H4 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt R.H.V. Leonidas H10 13:00 thuis - Zetacom
3 nov Klein Zwitserland H4 12:30 uit
10 nov Groen-Geel H5 12:30 thuis - Maxlead
17 nov HV Westland H3 n.n.b uit
24 nov R.H.V. Leonidas H11 n.n.b thuis
15 mrt DSHC H3 n.n.b thuis
22 mrt HC Schiedam H5 n.n.b uit
29 mrt R.H.V. Leonidas H12 n.n.b thuis
5 apr Rijswijksche Hockey Club H3 n.n.b uit
19 apr D.H.C. Hudito H5 n.n.b thuis
10 mei R.H.V. Leonidas H10 n.n.b uit
17 mei Klein Zwitserland H4 n.n.b thuis
24 mei Groen-Geel H5 n.n.b uit
7 jun HV Westland H3 n.n.b thuis
14 jun R.H.V. Leonidas H11 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas H11 DSHC H3 3-1
Groen-Geel H5 Leonidas H12 2-4
Leonidas H10 HUDITO H5 1-1
Klein Zwitserland H4 Rijswijk H3 0-6
Westland H3 Schiedam H5 2-5
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rijswijk H3 Groen-Geel H5 4-1
Leonidas H12 Westland H3 4-3
DSHC H3 Alecto H5 2-0
HUDITO H5 Klein Zwitserland H4 2-2
Schiedam H5 Leonidas H11 0-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Alecto H5 Schiedam H5 1-2
Klein Zwitserland H4 Leonidas H10 1-10
Westland H3 Rijswijk H3 1-2
Leonidas H11 Leonidas H12 0-2
Groen-Geel H5 HUDITO H5 2-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas H10 Groen-Geel H5 7-0
HUDITO H5 Westland H3 1-1
Rijswijk H3 Leonidas H11 3-2
Schiedam H5 DSHC H3 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Westland H3 Leonidas H10 1-3
Groen-Geel H5 Klein Zwitserland H4 8-2
Alecto H5 Rijswijk H3 1-2
DSHC H3 Leonidas H12 1-7
Leonidas H11 HUDITO H5 0-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas H10 Leonidas H11 3-1
Leonidas H12 Schiedam H5 6-2
Rijswijk H3 DSHC H3 5-1
Klein Zwitserland H4 Westland H3 1-3
HUDITO H5 Alecto H5 0-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Leonidas H12 Alecto H5 2-0
DINSDAG 22 OKTOBER 2019
Groen-Geel H5 Westland H3 1-3