Heren 7

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Max de Jong
Aanvoerder Max de Jong

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H8 IJssel H3 16:00
DSHC H9 Roomburg H4 14:30
Groen-Geel H8 Gouda H2 (O) 18:00
Leonidas H20 Alecto H7 12:35
Pollux H3 HUDITO H7 14:45
Rotterdam H5 Leonidas H21 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas H21 6 18 6 0 0
2 Rotterdam H5 6 16 5 1 0
3 Leonidas H20 6 13 4 1 1
4 HUDITO H7 6 12 4 0 2
5 Pollux H3 6 11 3 2 1
6 DSHC H9 6 9 2 3 1
7 Roomburg H4 6 7 2 1 3
8 Alecto H7 6 7 2 1 3
9 Groen-Geel H8 5 3 1 0 4
10 Gouda H2 6 2 0 2 4
11 IJssel H3 6 0 0 0 6
12 DSHC H8 5 -2 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt R.H.V. Leonidas H20 12:35 uit
3 nov Hockey Club Rotterdam H5 12:30 thuis - Zetacom
10 nov DSHC H8 n.n.b uit
17 nov DSHC H9 n.n.b thuis
24 nov Groen-Geel H8 16:10 uit
8 mrt Leidse Hockey Club Roomburg H4 n.n.b uit
15 mrt HC De IJssel H3 n.n.b thuis
22 mrt R.H.V. Leonidas H21 n.n.b uit
29 mrt Goudse MHC H2 n.n.b thuis
5 apr D.H.C. Hudito H7 n.n.b thuis
19 apr VMHC Pollux H3 n.n.b uit
10 mei R.H.V. Leonidas H20 n.n.b thuis
17 mei Hockey Club Rotterdam H5 n.n.b uit
24 mei DSHC H8 n.n.b thuis
7 jun DSHC H9 n.n.b uit
14 jun Groen-Geel H8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Alecto H7 Roomburg H4 4-2
HUDITO H7 Groen-Geel H8 3-2
Leonidas H21 IJssel H3 7-0
Rotterdam H5 Gouda H2 (O) 7-0
Pollux H3 DSHC H9 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Roomburg H4 HUDITO H7 5-4
Groen-Geel H8 Pollux H3 0-3
DSHC H9 Leonidas H20 3-3
IJssel H3 Alecto H7 0-5
Gouda H2 (O) Leonidas H21 2-11
DSHC H8 Rotterdam H5 1-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
DSHC H9 Rotterdam H5 0-0
Leonidas H20 Groen-Geel H8 5-2
Alecto H7 Leonidas H21 2-6
DSHC H8 Gouda H2 (O) 2-2
HUDITO H7 IJssel H3 8-3
Pollux H3 Roomburg H4 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
DSHC H9 DSHC H8 2-0
IJssel H3 Pollux H3 2-5
Gouda H2 (O) Alecto H7 2-2
Roomburg H4 Leonidas H20 3-6
Groen-Geel H8 Rotterdam H5 0-1
Leonidas H21 HUDITO H7 5-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas H20 IJssel H3 5-2
HUDITO H7 Alecto H7 4-1
DSHC H9 Gouda H2 (O) 2-0
Pollux H3 Leonidas H21 1-7
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas H21 Leonidas H20 5-3
Groen-Geel H8 DSHC H9 3-2
Roomburg H4 DSHC H8 5-0
Alecto H7 Pollux H3 1-6
Gouda H2 (O) HUDITO H7 2-4
IJssel H3 Rotterdam H5 0-11
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Leonidas H20 DSHC H8 4-0
Rotterdam H5 Roomburg H4 6-0