Augustinus H1/Alecto H4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder William Hessing

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus H4 Groen-Geel H4 12:30
HDS H3 Rotterdam H3
Leonidas H8 Alphen H2 (O)
Rijswijk H2 (O) Leiden H5
Schiedam H3 Derby H2 (O) 11:00
Victoria H5 Dopie H2 (O)

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto H4 11 29 9 2 0
2 HDS H3 11 23 7 2 2
3 Leonidas H8 11 22 7 1 3
4 Schiedam H3 11 22 7 1 3
5 Rijswijk H2 11 20 6 2 3
6 Rotterdam H3 11 15 4 3 4
7 Leiden H5 11 15 4 3 4
8 Derby H2 11 13 4 1 6
9 Dopie H2 11 8 2 2 7
10 Victoria H5 11 8 2 2 7
11 Alphen H2 11 7 2 1 8
12 Groen-Geel H4 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Groen-Geel H4 12:30 thuis - Rabobank
15 mrt H.C. Derby H2 10:45 uit
22 mrt LOHC H5 n.n.b thuis
29 mrt HC Alphen H2 n.n.b uit
5 apr Rijswijksche Hockey Club H2 n.n.b thuis
19 apr HC Schiedam H3 n.n.b uit
10 mei R.H.V. Leonidas H8 n.n.b uit
17 mei HDS H3 n.n.b thuis
24 mei HV Victoria H5 n.n.b uit
7 jun Dopie H2 n.n.b thuis
14 jun Hockey Club Rotterdam H3 16:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel H4 Alecto/Augustinus H4 0-0
Dopie H2 (O) Victoria H5 3-2
Leiden H5 Rijswijk H2 (O) 0-1
Alphen H2 (O) Leonidas H8 1-3
Derby H2 (O) Schiedam H3 1-1
Rotterdam H3 HDS H3 2-5
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rijswijk H2 (O) Alphen H2 (O) 4-1
Victoria H5 Rotterdam H3 2-2
HDS H3 Groen-Geel H4 6-1
Schiedam H3 Leiden H5 4-2
Leonidas H8 Dopie H2 (O) 2-1
Alecto/Augustinus H4 Derby H2 (O) 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rijswijk H2 (O) Leonidas H8 4-4
Alphen H2 (O) Schiedam H3 1-3
Leiden H5 Alecto/Augustinus H4 1-1
Groen-Geel H4 Victoria H5 1-0
Rotterdam H3 Dopie H2 (O) 1-0
Derby H2 (O) HDS H3 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alecto/Augustinus H4 Alphen H2 (O) 4-3
HDS H3 Leiden H5 4-2
Dopie H2 (O) Groen-Geel H4 1-1
Schiedam H3 Rijswijk H2 (O) 4-3
Leonidas H8 Rotterdam H3 3-1
Victoria H5 Derby H2 (O) 4-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Groen-Geel H4 Rotterdam H3 1-3
Schiedam H3 Leonidas H8 2-1
Alphen H2 (O) HDS H3 1-1
Leiden H5 Victoria H5 4-3
Rijswijk H2 (O) Alecto/Augustinus H4 2-5
Derby H2 (O) Dopie H2 (O) 1-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HDS H3 Rijswijk H2 (O) 1-0
Rotterdam H3 Derby H2 (O) 6-1
Leonidas H8 Groen-Geel H4 9-0
Dopie H2 (O) Leiden H5 2-2
Alecto/Augustinus H4 Schiedam H3 5-2
Victoria H5 Alphen H2 (O) 2-8
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Alphen H2 (O) Dopie H2 (O) 0-1
Rijswijk H2 (O) Victoria H5 7-2
Leiden H5 Rotterdam H3 2-2
Derby H2 (O) Groen-Geel H4 1-0
Schiedam H3 HDS H3 2-7
Alecto/Augustinus H4 Leonidas H8 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Groen-Geel H4 Leiden H5 1-5
Leonidas H8 Derby H2 (O) 3-2
HDS H3 Alecto/Augustinus H4 1-3
Rotterdam H3 Alphen H2 (O) 4-3
Dopie H2 (O) Rijswijk H2 (O) 0-5
Victoria H5 Schiedam H3 4-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Alphen H2 (O) Groen-Geel H4 5-1
HDS H3 Leonidas H8 1-0
Rijswijk H2 (O) Rotterdam H3 1-1
Schiedam H3 Dopie H2 (O) 2-1
Leiden H5 Derby H2 (O) 2-1
Alecto/Augustinus H4 Victoria H5 4-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Leiden H5 Leonidas H8 1-4
Victoria H5 HDS H3 2-2
Groen-Geel H4 Rijswijk H2 (O) 3-6
Derby H2 (O) Alphen H2 (O) 3-2
Dopie H2 (O) Alecto/Augustinus H4 0-3
Rotterdam H3 Schiedam H3 2-3
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
Leonidas H8 Victoria H5 3-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Schiedam H3 Groen-Geel H4 4-0
Rijswijk H2 (O) Derby H2 (O) 4-3
Alphen H2 (O) Leiden H5 2-3
Alecto/Augustinus H4 Rotterdam H3 3-2
HDS H3 Dopie H2 (O) 1-0