Augustinus D4/Alecto D9

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Eva Rademaker

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D9 Victoria D12 15:00
Feijenoord D2 Groen-Geel D15 14:30
Groen-Geel D17 Rotterdam D8 14:10
Groen-Geel D18 Groen-Geel D16 15:45
Hoeksche Waard D2 (O) Leonidas D28 10:45
Schiedam D12 Groen-Geel D19 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Feijenoord D2 6 16 5 1 0
2 Victoria D12 6 16 5 1 0
3 Alecto D9 6 11 3 2 1
4 Hoeksche Waard D2 6 11 3 2 1
5 Groen-Geel D18 6 10 3 1 2
6 Leonidas D28 6 10 3 1 2
7 Schiedam D12 6 9 2 3 1
8 Groen-Geel D15 6 6 2 0 4
9 Groen-Geel D16 6 4 1 1 4
10 Rotterdam D8 6 4 1 1 4
11 Groen-Geel D17 6 1 1 1 4
12 Groen-Geel D19 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt HV Victoria D12 15:00 thuis - Praxis
3 nov R.H.V. Leonidas D28 10:55 uit
10 nov Groen-Geel D18 14:10 uit
17 nov HC Feijenoord D2 n.n.b thuis
24 nov Groen-Geel D17 12:35 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Victoria D12 Hoeksche Waard D2 (O) 2-2
Alecto/Augustinus D9 Schiedam D12 1-1
Groen-Geel D15 Rotterdam D8 1-0
Groen-Geel D18 Groen-Geel D17 4-1
Groen-Geel D16 Groen-Geel D19 8-0
Feijenoord D2 Leonidas D28 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel D19 Victoria D12 0-10
Groen-Geel D17 Feijenoord D2 1-5
Leonidas D28 Groen-Geel D15 3-2
Schiedam D12 Groen-Geel D18 1-0
Rotterdam D8 Groen-Geel D16 2-0
Hoeksche Waard D2 (O) Alecto/Augustinus D9 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Victoria D12 Rotterdam D8 2-1
Alecto/Augustinus D9 Groen-Geel D19 10-0
Groen-Geel D18 Hoeksche Waard D2 (O) 1-3
Feijenoord D2 Schiedam D12 3-0
Groen-Geel D16 Groen-Geel D15 0-3
Groen-Geel D17 Leonidas D28 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Rotterdam D8 Alecto/Augustinus D9 0-3
Leonidas D28 Groen-Geel D16 1-0
Schiedam D12 Groen-Geel D17 2-2
Hoeksche Waard D2 (O) Feijenoord D2 1-1
Groen-Geel D19 Groen-Geel D18 0-15
Groen-Geel D15 Victoria D12 0-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Victoria D12 Groen-Geel D16 3-0
Groen-Geel D17 Hoeksche Waard D2 (O) 1-2
Feijenoord D2 Groen-Geel D19 16-0
Groen-Geel D18 Rotterdam D8 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Groen-Geel D16 Alecto/Augustinus D9 1-1
Hoeksche Waard D2 (O) Schiedam D12 1-4
Leonidas D28 Victoria D12 0-2
Groen-Geel D19 Groen-Geel D17 0-10
Rotterdam D8 Feijenoord D2 0-1
Groen-Geel D15 Groen-Geel D18 1-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Schiedam D12 Leonidas D28 1-1
Alecto/Augustinus D9 Groen-Geel D15 3-0