Dames 7

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Pim de Zee
Aanvoerder Manon Feenstra

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D7 Roomburg D7 11:00
Groen-Geel D11 Bleiswijk D2 (O) 14:10
IJssel D3 Schiedam D10 10:30
Leiden D10 Leonidas D20 14:30
Rotterdam D6 Ommoord D3 16:15
Victoria D10 Leonidas D21 13:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bleiswijk D2 6 15 5 0 1
2 Ommoord D3 6 13 4 1 1
3 Leiden D10 6 11 3 2 1
4 Victoria D10 6 11 3 2 1
5 IJssel D3 6 10 3 1 2
6 Alecto D7 6 9 3 0 3
7 Schiedam D10 6 9 3 0 3
8 Roomburg D7 6 7 2 1 3
9 Leonidas D20 6 7 2 1 3
10 Groen-Geel D11 6 4 1 1 4
11 Leonidas D21 6 4 1 1 4
12 Rotterdam D6 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Leidse Hockey Club Roomburg D7 11:00 thuis - Zetacom
3 nov HC Schiedam D10 16:15 uit
10 nov R.H.V. Leonidas D20 12:30 thuis - Zetacom
17 nov LOHC D10 n.n.b uit
24 nov HC De IJssel D3 n.n.b thuis
8 mrt R.H.V. Leonidas D21 n.n.b uit
15 mrt Hockey Club Rotterdam D6 n.n.b thuis
22 mrt Groen-Geel D11 n.n.b uit
29 mrt HV Victoria D10 n.n.b thuis
5 apr HV Bleiswijk D2 n.n.b uit
19 apr OMHC D3 n.n.b thuis
10 mei Leidse Hockey Club Roomburg D7 n.n.b uit
17 mei HC Schiedam D10 n.n.b thuis
24 mei R.H.V. Leonidas D20 n.n.b uit
7 jun LOHC D10 n.n.b thuis
14 jun HC De IJssel D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas D20 Victoria D10 5-5
Roomburg D7 Ommoord D3 0-3
Leiden D10 Groen-Geel D11 6-1
Alecto D7 Leonidas D21 8-0
IJssel D3 Rotterdam D6 2-1
Schiedam D10 Bleiswijk D2 (O) 4-5
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas D21 Roomburg D7 0-2
Rotterdam D6 Alecto D7 0-5
Groen-Geel D11 IJssel D3 0-6
Bleiswijk D2 (O) Leonidas D20 5-3
Victoria D10 Leiden D10 3-3
Ommoord D3 Schiedam D10 1-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Alecto D7 Groen-Geel D11 5-3
IJssel D3 Victoria D10 0-3
Leonidas D20 Ommoord D3 1-3
Schiedam D10 Roomburg D7 2-1
Leiden D10 Bleiswijk D2 (O) 5-1
Rotterdam D6 Leonidas D21 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas D21 Schiedam D10 1-4
Victoria D10 Alecto D7 3-1
Roomburg D7 Leonidas D20 5-1
Groen-Geel D11 Rotterdam D6 1-1
Ommoord D3 Leiden D10 0-7
Bleiswijk D2 (O) IJssel D3 3-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leiden D10 Roomburg D7 1-1
Leonidas D20 Schiedam D10 4-3
Groen-Geel D11 Leonidas D21 1-2
Alecto D7 Bleiswijk D2 (O) 1-2
IJssel D3 Ommoord D3 2-2
Rotterdam D6 Victoria D10 0-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Roomburg D7 IJssel D3 0-2
Bleiswijk D2 (O) Rotterdam D6 4-3
Ommoord D3 Alecto D7 2-0
Leonidas D21 Leonidas D20 0-4
Schiedam D10 Leiden D10 2-0
Victoria D10 Groen-Geel D11 0-1