Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Noa Mentink
Aanvoerder Sanne Oegema

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hurley D4 HUDITO D2 (O) 15:30
Klein Zwitserland D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 14:30
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Pinoké D4 12:45
Leonidas D4 AthenA D2 15:55
VVV D2 (O) Alecto D2 (O) 16:00
Voordaan D2 (O) Amsterdam D3 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan D2 6 18 6 0 0
2 HUDITO D2 6 12 4 0 2
3 VVV D2 6 10 3 1 2
4 Leonidas D4 6 10 3 1 2
5 Pinoké D4 6 10 3 1 2
6 Hurley D4 6 9 2 3 1
7 Alecto D2 6 8 2 2 2
8 Amsterdam D3 6 7 2 1 3
9 Schaerweijde D2 6 7 2 1 3
10 Leiden D2 6 6 2 0 4
11 Klein Zwitserland D2 6 3 1 0 5
12 AthenA D2 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 okt !Oefenwedstrijd Augustinus D1 n.n.b thuis - Maxlead
27 okt Hockeyclub VVV D2 (O) 16:00 uit
3 nov R.H.V. Leonidas D4 10:30 thuis - Maxlead
10 nov Klein Zwitserland D2 12:45 uit
17 nov HC Athena D2 n.n.b thuis
24 nov Schaerweijde D2 10:30 uit
8 mrt AH & BC D3 n.n.b thuis
15 mrt D.H.C. Hudito D2 n.n.b uit
22 mrt Pinoké D4 n.n.b thuis
29 mrt LOHC D2 n.n.b uit
5 apr THC Hurley D4 n.n.b thuis
19 apr MMHC Voordaan D2 n.n.b uit
10 mei Hockeyclub VVV D2 n.n.b thuis
17 mei R.H.V. Leonidas D4 n.n.b uit
24 mei Klein Zwitserland D2 n.n.b thuis
7 jun HC Athena D2 n.n.b uit
14 jun Schaerweijde D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Voordaan D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 3-0
Hurley D4 VVV D2 (O) 1-1
HUDITO D2 (O) AthenA D2 5-2
Amsterdam D3 Alecto D2 (O) 1-1
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Leonidas D4 2-1
Pinoké D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 2-3
AthenA D2 Pinoké D4 0-5
Schaerweijde D2 (O) Amsterdam D3 1-0
Leonidas D4 Hurley D4 1-1
Alecto D2 (O) HUDITO D2 (O) 4-2
VVV D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Voordaan D2 (O) Leonidas D4 4-1
HUDITO D2 (O) Amsterdam D3 2-0
Hurley D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-2
Pinoké D4 Alecto D2 (O) 3-2
VVV D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 3-2
Leiden-Leidse Studs D2 (O) AthenA D2 3-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas D4 VVV D2 (O) 3-1
Schaerweijde D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-0
Amsterdam D3 Pinoké D4 6-1
Alecto D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 6-1
AthenA D2 Hurley D4 2-6
Klein Zwitserland D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas D4 Schaerweijde D2 (O) 2-1
Voordaan D2 (O) AthenA D2 5-2
Pinoké D4 HUDITO D2 (O) 1-3
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Amsterdam D3 1-2
Hurley D4 Alecto D2 (O) 1-1
VVV D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 2-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alecto D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-6
AthenA D2 VVV D2 (O) 1-4
Schaerweijde D2 (O) Pinoké D4 0-0
HUDITO D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 3-2
Klein Zwitserland D2 (O) Leonidas D4 1-3
Amsterdam D3 Hurley D4 1-4