Augustinus D2/Alecto D6

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Paul Adèr
Aanvoerder Danique Francois
Trainer/Coach Hay Liem

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Derby D2 (O) HUDITO D6 15:30
Groen-Geel D9 Schiedam D8 12:30
Rijswijk D4 Leonidas D17 11:15
Schoonhoven D1 Alecto/Augustinus D6 12:45
Victoria D8 Leonidas D16 10:45
hdm D5 Leiden-Leidse Studs D7 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Derby D2 6 18 6 0 0
2 Leiden D7 6 15 5 0 1
3 Leonidas D16 6 15 5 0 1
4 hdm D5 6 11 3 2 1
5 Schiedam D8 6 9 3 0 3
6 Leonidas D17 6 9 3 0 3
7 Groen-Geel D9 6 8 2 2 2
8 Schoonhoven D1 6 6 2 0 4
9 Alecto D6 6 6 2 0 4
10 Victoria D8 6 5 1 2 3
11 HUDITO D6 6 3 1 0 5
12 Rijswijk D4 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Schoonhovense MHC D1 12:45 uit
3 nov HV Victoria D8 14:15 thuis - Zetacom
10 nov hdm D5 n.n.b uit
17 nov Rijswijksche Hockey Club D4 n.n.b thuis
24 nov LOHC D7 n.n.b uit
8 mrt R.H.V. Leonidas D16 n.n.b uit
15 mrt R.H.V. Leonidas D17 n.n.b thuis
22 mrt HC Schiedam D8 n.n.b thuis
29 mrt D.H.C. Hudito D6 n.n.b uit
5 apr H.C. Derby D2 n.n.b thuis
19 apr Groen-Geel D9 n.n.b uit
10 mei Schoonhovense MHC D1 n.n.b thuis
17 mei HV Victoria D8 n.n.b uit
24 mei hdm D5 n.n.b thuis
7 jun Rijswijksche Hockey Club D4 n.n.b uit
14 jun LOHC D7 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HUDITO D6 Rijswijk D4 3-1
Derby D2 (O) hdm D5 4-0
Schiedam D8 Leiden-Leidse Studs D7 0-3
Alecto/Augustinus D6 Leonidas D16 2-3
Groen-Geel D9 Victoria D8 1-1
Schoonhoven D1 Leonidas D17 0-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rijswijk D4 Derby D2 (O) 1-9
Leonidas D17 Alecto/Augustinus D6 1-2
Victoria D8 Schoonhoven D1 0-1
hdm D5 Groen-Geel D9 0-0
Leiden-Leidse Studs D7 HUDITO D6 5-0
Leonidas D16 Schiedam D8 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Schoonhoven D1 hdm D5 2-3
Groen-Geel D9 Rijswijk D4 6-1
Derby D2 (O) Leiden-Leidse Studs D7 2-1
HUDITO D6 Leonidas D16 2-6
Schiedam D8 Alecto/Augustinus D6 2-0
Victoria D8 Leonidas D17 0-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alecto/Augustinus D6 HUDITO D6 4-0
Leonidas D16 Derby D2 (O) 1-2
Leiden-Leidse Studs D7 Groen-Geel D9 5-0
Rijswijk D4 Schoonhoven D1 3-6
hdm D5 Victoria D8 3-3
Leonidas D17 Schiedam D8 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
hdm D5 Leonidas D17 2-1
Schoonhoven D1 Leiden-Leidse Studs D7 0-4
Groen-Geel D9 Leonidas D16 3-6
Derby D2 (O) Alecto/Augustinus D6 6-0
Victoria D8 Rijswijk D4 9-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alecto/Augustinus D6 Groen-Geel D9 1-3
Rijswijk D4 hdm D5 0-5
Leiden-Leidse Studs D7 Victoria D8 3-1
Leonidas D17 HUDITO D6 2-1
Leonidas D16 Schoonhoven D1 3-1
Schiedam D8 Derby D2 (O) 0-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
HUDITO D6 Schiedam D8 0-3