Augustinus D1/Alecto D3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Esther de Witte

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
AMVJ D2 (O) HBS D2 (O) 16:20
Alecto/Augustinus D3 Cartouche D2 (O) 14:30
Alliance D2 (O) HUDITO D3 12:45
Kampong D3 Leonidas D3 14:15
Pinoké D3 Groen-Geel D2 14:15
Ring Pass Delft D2 (O) Almere D2 (O) 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D3 6 13 4 1 1
2 Ring Pass Delft D2 6 13 4 1 1
3 Alliance D2 6 12 4 0 2
4 Leonidas D3 6 12 3 3 0
5 Pinoké D3 6 12 3 3 0
6 Groen-Geel D2 6 10 3 1 2
7 Almere D2 6 10 3 1 2
8 HBS D2 6 8 2 2 2
9 AMVJ D2 6 4 1 1 4
10 Alecto D3 6 4 1 1 4
11 HUDITO D3 6 3 1 0 5
12 Cartouche D2 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt V.M.H.C. CARTOUCHE D2 (O) 14:30 thuis - Maxlead
3 nov D.H.C. Hudito D3 14:15 uit
10 nov MHCHBS D2 14:15 thuis - Maxlead
17 nov R.H.V. Leonidas D3 n.n.b uit
24 nov Almeerse HC D2 n.n.b thuis
8 mrt Groen-Geel D2 n.n.b thuis
15 mrt Pinoké D3 n.n.b uit
22 mrt Ring Pass Delft D2 n.n.b thuis
29 mrt SV Kampong Hockey D3 n.n.b uit
5 apr Hockeyclub AMVJ D2 n.n.b thuis
19 apr MHC Alliance D2 n.n.b uit
10 mei V.M.H.C. CARTOUCHE D2 n.n.b uit
17 mei D.H.C. Hudito D3 n.n.b thuis
24 mei MHCHBS D2 n.n.b uit
7 jun R.H.V. Leonidas D3 n.n.b thuis
14 jun Almeerse HC D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Almere D2 (O) HUDITO D3 2-1
Leonidas D3 HBS D2 (O) 3-1
Kampong D3 Cartouche D2 (O) 6-0
Groen-Geel D2 Alecto/Augustinus D3 4-0
Pinoké D3 Alliance D2 (O) 2-0
Ring Pass Delft D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche D2 (O) Leonidas D3 0-8
HUDITO D3 Groen-Geel D2 2-3
Alliance D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 5-1
HBS D2 (O) Almere D2 (O) 4-2
AMVJ D2 (O) Kampong D3 1-3
Alecto/Augustinus D3 Pinoké D3 2-6
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
AMVJ D2 (O) Cartouche D2 (O) 2-0
Kampong D3 Alliance D2 (O) 3-1
Almere D2 (O) Leonidas D3 0-4
Ring Pass Delft D2 (O) Alecto/Augustinus D3 3-2
Pinoké D3 HUDITO D3 5-1
Groen-Geel D2 HBS D2 (O) 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas D3 Groen-Geel D2 2-2
HBS D2 (O) Pinoké D3 2-2
Alliance D2 (O) AMVJ D2 (O) 1-0
Alecto/Augustinus D3 Kampong D3 3-2
Cartouche D2 (O) Almere D2 (O) 0-4
HUDITO D3 Ring Pass Delft D2 (O) 3-7
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Groen-Geel D2 Almere D2 (O) 2-3
Pinoké D3 Leonidas D3 1-1
Alliance D2 (O) Cartouche D2 (O) 3-1
Kampong D3 HUDITO D3 2-0
AMVJ D2 (O) Alecto/Augustinus D3 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas D3 Ring Pass Delft D2 (O) 2-2
HBS D2 (O) Kampong D3 2-2
HUDITO D3 AMVJ D2 (O) 2-1
Alecto/Augustinus D3 Alliance D2 (O) 1-2
Almere D2 (O) Pinoké D3 3-3
Cartouche D2 (O) Groen-Geel D2 0-4
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft D2 (O) HBS D2 (O) 1-0