Dames veteranen A

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Antoinette Kuijlaars
Manager Mieke van Ulden
Aanvoerder Katelijne Corporaal

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal DA Alecto DA 14:30
Pinoké DA Amsterdam DA 12:30
Spandersbosch DA Kampong DA 15:30
Voordaan DA Gooische DA 12:30
hdm DA Rotterdam DA 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spandersbosch DA 12 31 10 1 1
2 Amsterdam DA 11 23 7 2 2
3 hdm DA 12 21 6 3 3
4 Pinoké DA 11 19 6 1 4
5 Laren DA 12 17 5 2 5
6 Gooische DA 12 16 5 1 6
7 Bloemendaal DA 12 16 5 1 6
8 Alecto DA 12 15 5 0 7
9 Rotterdam DA 12 15 4 3 5
10 Kampong DA 12 9 2 3 7
11 Voordaan DA 12 4 1 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt HC Bloemendaal DA 14:30 uit
31 mrt Pinoké DA 11:00 thuis - Rabobank
7 apr Gooische Hockey Club DA 11:00 thuis - Maxlead
14 apr Hockey Club Rotterdam DA 11:15 uit
5 mei SV Kampong Hockey DA n.n.b thuis
19 mei AH & BC DA n.n.b thuis
26 mei Larensche Mixed Hockey Club DA 12:30 uit
2 jun 't Spandersbosch DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Alecto DA hdm DA 4-2
Bloemendaal DA Voordaan DA 4-2
Gooische DA Spandersbosch DA 1-2
HGC DA Pinoké DA 1-2
Rotterdam DA Laren DA 3-0
Kampong DA Amsterdam DA 1-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Laren DA Kampong DA 1-1
Pinoké DA Bloemendaal DA 2-0
hdm DA Gooische DA 2-1
Spandersbosch DA Rotterdam DA 3-0
Amsterdam DA HGC DA 1-1
MAANDAG 17 SEPTEMBER 2018
Voordaan DA Alecto DA 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Kampong DA Spandersbosch DA 0-3
Rotterdam DA hdm DA 0-0
Gooische DA Voordaan DA 5-0
Alecto DA Bloemendaal DA 3-2
Amsterdam DA Pinoké DA 1-2
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
Laren DA HGC DA 5-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Bloemendaal DA Gooische DA 0-3
Voordaan DA Rotterdam DA 1-3
Pinoké DA Alecto DA 0-4
hdm DA Kampong DA 4-0
Laren DA Amsterdam DA 1-3
Spandersbosch DA HGC DA 4-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
HGC DA hdm DA 0-5
Kampong DA Voordaan DA 2-2
Amsterdam DA Spandersbosch DA 1-2
Gooische DA Alecto DA 8-1
Laren DA Pinoké DA 1-3
Rotterdam DA Bloemendaal DA 1-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Bloemendaal DA Kampong DA 6-2
hdm DA Amsterdam DA 0-1
Pinoké DA Gooische DA 1-0
Spandersbosch DA Laren DA 4-0
Alecto DA Rotterdam DA 0-3
Voordaan DA HGC DA 5-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Kampong DA Alecto DA 0-1
Amsterdam DA Voordaan DA 3-0
Spandersbosch DA Pinoké DA 3-1
Rotterdam DA Gooische DA 1-4
Laren DA hdm DA 3-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Bloemendaal DA Amsterdam DA 1-2
Voordaan DA Laren DA 0-3
Pinoké DA Rotterdam DA 5-1
hdm DA Spandersbosch DA 2-0
Gooische DA Kampong DA 5-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Amsterdam DA Alecto DA 6-0
hdm DA Pinoké DA 1-1
Spandersbosch DA Voordaan DA 2-0
Kampong DA Rotterdam DA 0-4
Laren DA Bloemendaal DA 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Bloemendaal DA Spandersbosch DA 3-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Spandersbosch DA Alecto DA 2-1
Laren DA Gooische DA 3-1
Pinoké DA Voordaan DA 3-2
Amsterdam DA Rotterdam DA 2-2
hdm DA Bloemendaal DA 2-4
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
Voordaan DA hdm DA 0-2
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Kampong DA Pinoké DA 1-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Gooische DA Amsterdam DA 0-2
ZONDAG 3 MAART 2019
Alecto DA Laren DA 0-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Voordaan DA Bloemendaal DA 1-4
hdm DA Alecto DA 3-1
Spandersbosch DA Gooische DA 0-0
Laren DA Rotterdam DA 5-2
Amsterdam DA Kampong DA 1-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Bloemendaal DA Pinoké DA 4-1
Rotterdam DA Spandersbosch DA 0-1
Gooische DA hdm DA 2-5
Alecto DA Voordaan DA 5-3
Kampong DA Laren DA 2-1