Heren 7

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Daniel Koene
Aanvoerder Ruben Marang
Aanvoerder Teun Alexander Peters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H3 Leonidas H8 13:00
DSHC H2 (O) Roomburg H3 16:15
Derby H2 (O) Victoria H5 10:45
HUDITO H5 Rijswijk H2 (O) 12:30
Leonidas H9 Schiedam H4 14:00
Pollux H2 (O) Alecto H7 10:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria H5 13 31 10 1 2
2 Rijswijk H2 13 31 10 1 2
3 DSHC H2 13 28 9 1 3
4 Roomburg H3 13 23 7 2 4
5 Pollux H2 13 21 6 3 4
6 Derby H2 13 20 6 2 5
7 Alecto H7 13 15 4 3 6
8 Schiedam H4 12 14 4 2 6
9 Leonidas H8 13 13 4 1 8
10 Leonidas H9 13 12 3 3 7
11 Berkel-Rodenrijs H3 12 9 2 3 7
12 HUDITO H5 13 3 1 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt VMHC Pollux H2 (O) 10:30 uit
31 mrt R.H.V. Leonidas H9 16:15 thuis - Maxlead
7 apr DSHC H2 n.n.b uit
14 apr H.C. Derby H2 n.n.b thuis
5 mei HV Victoria H5 n.n.b uit
12 mei Leidse Hockey Club Roomburg H3 n.n.b thuis
19 mei HC Schiedam H4 n.n.b uit
26 mei D.H.C. Hudito H5 n.n.b uit
2 jun R.H.V. Leonidas H8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Roomburg H3 Pollux H2 (O) 2-2
Alecto H7 Rijswijk H2 (O) 0-1
Schiedam H4 Berkel-Rodenrijs H3 2-2
Leonidas H8 HUDITO H5 3-1
Derby H2 (O) DSHC H2 (O) 1-3
Victoria H5 Leonidas H9 5-4
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Berkel-Rodenrijs H3 Alecto H7 0-1
Leonidas H9 Roomburg H3 1-1
Pollux H2 (O) Schiedam H4 3-1
Rijswijk H2 (O) Leonidas H8 3-1
HUDITO H5 Derby H2 (O) 1-3
DSHC H2 (O) Victoria H5 1-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Alecto H7 Pollux H2 (O) 1-1
Leonidas H8 Berkel-Rodenrijs H3 2-2
Schiedam H4 Leonidas H9 1-4
Roomburg H3 DSHC H2 (O) 2-0
Victoria H5 Derby H2 (O) 2-0
Rijswijk H2 (O) HUDITO H5 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
HUDITO H5 Victoria H5 0-3
Leonidas H9 Alecto H7 3-3
Berkel-Rodenrijs H3 Rijswijk H2 (O) 3-7
Pollux H2 (O) Leonidas H8 3-1
DSHC H2 (O) Schiedam H4 5-1
Derby H2 (O) Roomburg H3 1-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Rijswijk H2 (O) Pollux H2 (O) 3-1
Berkel-Rodenrijs H3 HUDITO H5 5-2
Roomburg H3 Victoria H5 0-6
Schiedam H4 Derby H2 (O) 2-2
Leonidas H8 Leonidas H9 5-0
Alecto H7 DSHC H2 (O) 4-6
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pollux H2 (O) Berkel-Rodenrijs H3 4-3
Derby H2 (O) Alecto H7 1-0
Victoria H5 Schiedam H4 6-1
DSHC H2 (O) Leonidas H8 5-2
Leonidas H9 Rijswijk H2 (O) 1-3
HUDITO H5 Roomburg H3 2-5
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Berkel-Rodenrijs H3 Leonidas H9 3-3
Pollux H2 (O) HUDITO H5 1-0
Schiedam H4 Roomburg H3 3-0
Leonidas H8 Derby H2 (O) 1-0
Rijswijk H2 (O) DSHC H2 (O) 5-4
Alecto H7 Victoria H5 1-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Leonidas H9 Pollux H2 (O) 2-1
HUDITO H5 Schiedam H4 1-3
DSHC H2 (O) Berkel-Rodenrijs H3 8-3
Derby H2 (O) Rijswijk H2 (O) 1-1
Victoria H5 Leonidas H8 5-0
Roomburg H3 Alecto H7 3-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Leonidas H8 Roomburg H3 1-0
Alecto H7 Schiedam H4 2-3
Berkel-Rodenrijs H3 Derby H2 (O) 4-2
Leonidas H9 HUDITO H5 3-1
Rijswijk H2 (O) Victoria H5 1-2
Pollux H2 (O) DSHC H2 (O) 3-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
DSHC H2 (O) Leonidas H9 4-2
Derby H2 (O) Pollux H2 (O) 2-0
Roomburg H3 Rijswijk H2 (O) 3-2
Schiedam H4 Leonidas H8 3-1
Alecto H7 HUDITO H5 2-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Pollux H2 (O) Victoria H5 3-0
Leonidas H9 Derby H2 (O) 0-1
HUDITO H5 DSHC H2 (O) 0-6
Rijswijk H2 (O) Schiedam H4 5-2
Leonidas H8 Alecto H7 1-5
Berkel-Rodenrijs H3 Roomburg H3 1-5
ZONDAG 3 MAART 2019
Victoria H5 Berkel-Rodenrijs H3 4-1
ZONDAG 10 MAART 2019
DSHC H2 (O) Derby H2 (O) 2-1
Leonidas H9 Victoria H5 2-3
Pollux H2 (O) Roomburg H3 0-2
Rijswijk H2 (O) Alecto H7 7-2
HUDITO H5 Leonidas H8 2-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Leonidas H8 Rijswijk H2 (O) 3-6
Schiedam H4 Pollux H2 (O) 1-2
Roomburg H3 Leonidas H9 4-2
Victoria H5 DSHC H2 (O) 2-3
Alecto H7 Berkel-Rodenrijs H3 4-1
Derby H2 (O) HUDITO H5 3-1