Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Matthijs van 't Klooster

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H3 Rijswijk H3 14:45
DSHC H4 Alecto H4 11:45
Leonidas H12 HUDITO H6 12:30
Pollux H3 Leonidas H13 14:30
Schiedam H5 Groen-Geel H5 13:00
Westland H2 (O) Dopie H3 13:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht H3 13 30 10 0 3
2 DSHC H4 13 29 9 2 2
3 Alecto H4 13 29 9 2 2
4 Leonidas H12 13 25 8 1 4
5 Westland H2 13 22 7 1 5
6 Rijswijk H3 13 21 6 3 4
7 Leonidas H13 13 19 6 1 6
8 Pollux H3 13 19 6 1 6
9 Schiedam H5 13 10 2 4 7
10 HUDITO H6 13 7 2 1 10
11 Dopie H3 13 7 2 1 10
12 Groen-Geel H5 13 6 1 3 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt DSHC H4 11:45 uit
31 mrt R.H.V. Leonidas H12 12:45 thuis - Rabobank
7 apr D.H.C. Hudito H6 n.n.b uit
14 apr Hockeyclub Barendrecht H3 n.n.b thuis
5 mei Groen-Geel H5 n.n.b thuis
12 mei R.H.V. Leonidas H13 n.n.b uit
19 mei Dopie H3 n.n.b thuis
26 mei Rijswijksche Hockey Club H3 n.n.b uit
2 jun HV Westland H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Leonidas H12 DSHC H4 2-2
HUDITO H6 Schiedam H5 3-3
Alecto H4 Pollux H3 2-1
Leonidas H13 Rijswijk H3 1-3
Dopie H3 Barendrecht H3 0-9
Groen-Geel H5 Westland H2 (O) 2-7
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Pollux H3 Groen-Geel H5 3-1
Schiedam H5 Alecto H4 0-3
Barendrecht H3 Leonidas H12 2-3
Rijswijk H3 Dopie H3 7-2
Westland H2 (O) Leonidas H13 6-4
DSHC H4 HUDITO H6 1-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Dopie H3 Westland H2 (O) 2-5
Leonidas H13 Pollux H3 6-1
Alecto H4 DSHC H4 2-1
HUDITO H6 Leonidas H12 2-4
Rijswijk H3 Barendrecht H3 1-2
Groen-Geel H5 Schiedam H5 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
DSHC H4 Groen-Geel H5 8-0
Schiedam H5 Leonidas H13 1-1
Pollux H3 Dopie H3 3-1
Westland H2 (O) Rijswijk H3 3-3
Barendrecht H3 HUDITO H6 7-2
Leonidas H12 Alecto H4 1-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leonidas H13 DSHC H4 3-4
Dopie H3 Schiedam H5 5-6
Groen-Geel H5 Leonidas H12 0-4
Alecto H4 HUDITO H6 3-0
Westland H2 (O) Barendrecht H3 0-4
DINSDAG 9 OKTOBER 2018
Pollux H3 Rijswijk H3 3-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Leonidas H12 Leonidas H13 1-2
HUDITO H6 Groen-Geel H5 1-2
DSHC H4 Dopie H3 11-1
Schiedam H5 Rijswijk H3 1-4
Pollux H3 Westland H2 (O) 2-5
Barendrecht H3 Alecto H4 5-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Leonidas H13 HUDITO H6 4-1
Westland H2 (O) Schiedam H5 1-0
Pollux H3 Barendrecht H3 1-4
Groen-Geel H5 Alecto H4 1-3
Rijswijk H3 DSHC H4 1-2
Dopie H3 Leonidas H12 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
HUDITO H6 Dopie H3 3-1
Leonidas H12 Rijswijk H3 8-1
DSHC H4 Westland H2 (O) 7-0
Schiedam H5 Pollux H3 0-1
Barendrecht H3 Groen-Geel H5 6-0
Alecto H4 Leonidas H13 3-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rijswijk H3 HUDITO H6 7-1
Dopie H3 Alecto H4 0-2
Leonidas H13 Groen-Geel H5 3-1
Schiedam H5 Barendrecht H3 1-2
Pollux H3 DSHC H4 1-2
Westland H2 (O) Leonidas H12 2-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Leonidas H12 Pollux H3 3-4
HUDITO H6 Westland H2 (O) 3-4
Alecto H4 Rijswijk H3 2-2
Leonidas H13 Barendrecht H3 1-4
DSHC H4 Schiedam H5 3-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Barendrecht H3 DSHC H4 3-2
Rijswijk H3 Groen-Geel H5 2-2
Westland H2 (O) Alecto H4 1-5
Pollux H3 HUDITO H6 2-4
Schiedam H5 Leonidas H12 0-5
Dopie H3 Leonidas H13 1-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Groen-Geel H5 Dopie H3 0-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Barendrecht H3 Dopie H3 1-3
Westland H2 (O) Groen-Geel H5 6-3
DSHC H4 Leonidas H12 7-1
Schiedam H5 HUDITO H6 3-2
Pollux H3 Alecto H4 4-4
Rijswijk H3 Leonidas H13 2-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Dopie H3 Rijswijk H3 1-2
Leonidas H13 Westland H2 (O) 3-0
Groen-Geel H5 Pollux H3 0-2
Alecto H4 Schiedam H5 2-1
Leonidas H12 Barendrecht H3 6-2
HUDITO H6 DSHC H4 2-4