Dames 7/Augustinus 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Anouk van Silfhout

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D7 Leonidas D24
Catwijck D4 Klein Zwitserland D5
Craeyenhout D6 Voorhout D2 (O)
Groen-Geel D11 Victoria D12
Leiden D12 Roomburg D6
Leonidas D25 hdm D6

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Craeyenhout D6 11 25 8 1 2
2 Leiden D12 11 22 7 1 3
3 Klein Zwitserland D5 11 22 7 1 3
4 Catwijck D4 11 21 6 3 2
5 Alecto D7 11 21 6 3 2
6 Roomburg D6 11 19 6 1 4
7 Victoria D12 11 14 4 2 5
8 Leonidas D25 11 11 3 2 6
9 Leonidas D24 11 10 2 4 5
10 Voorhout D2 11 7 3 1 7
11 Groen-Geel D11 11 6 1 3 7
12 hdm D6 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt R.H.V. Leonidas D24 n.n.b thuis
17 mrt hdm D6 n.n.b uit
24 mrt MHC Voorhout D2 n.n.b thuis
31 mrt Klein Zwitserland D5 n.n.b uit
7 apr Leidse Hockey Club Roomburg D6 n.n.b thuis
14 apr Catwijck D4 n.n.b uit
5 mei Craeyenhout D6 n.n.b thuis
12 mei R.H.V. Leonidas D25 n.n.b uit
19 mei LOHC D12 n.n.b uit
26 mei Groen-Geel D11 n.n.b thuis
2 jun HV Victoria D12 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Victoria D12 Groen-Geel D11 1-0
Leonidas D24 Alecto/Augustinus D7 2-2
Roomburg D6 Leiden D12 3-1
hdm D6 Leonidas D25 0-5
Klein Zwitserland D5 Catwijck D4 0-0
Voorhout D2 (O) Craeyenhout D6 0-5
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Leiden D12 Victoria D12 5-0
Catwijck D4 Roomburg D6 2-1
Leonidas D25 Voorhout D2 (O) 4-2
Alecto/Augustinus D7 hdm D6 1-1
Groen-Geel D11 Leonidas D24 7-1
Craeyenhout D6 Klein Zwitserland D5 7-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Klein Zwitserland D5 Leonidas D25 3-0
Voorhout D2 (O) Alecto/Augustinus D7 2-3
hdm D6 Groen-Geel D11 0-0
Leonidas D24 Victoria D12 1-3
Catwijck D4 Leiden D12 0-3
Roomburg D6 Craeyenhout D6 1-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Craeyenhout D6 Catwijck D4 0-1
Leiden D12 Leonidas D24 3-3
Leonidas D25 Roomburg D6 1-3
Victoria D12 hdm D6 3-1
Groen-Geel D11 Voorhout D2 (O) 1-1
Alecto/Augustinus D7 Klein Zwitserland D5 3-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Catwijck D4 Leonidas D25 0-2
Craeyenhout D6 Leiden D12 5-0
Roomburg D6 Alecto/Augustinus D7 0-3
hdm D6 Leonidas D24 2-1
Voorhout D2 (O) Victoria D12 2-3
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D11 5-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Leiden D12 hdm D6 4-0
Leonidas D25 Craeyenhout D6 1-4
Groen-Geel D11 Roomburg D6 0-4
Victoria D12 Klein Zwitserland D5 2-3
Leonidas D24 Voorhout D2 (O) 4-0
Alecto/Augustinus D7 Catwijck D4 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Klein Zwitserland D5 Leonidas D24 2-1
Voorhout D2 (O) hdm D6 3-1
Catwijck D4 Groen-Geel D11 6-0
Craeyenhout D6 Alecto/Augustinus D7 3-0
Leonidas D25 Leiden D12 0-3
Roomburg D6 Victoria D12 1-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
hdm D6 Klein Zwitserland D5 2-3
Leiden D12 Voorhout D2 (O) 1-3
Alecto/Augustinus D7 Leonidas D25 1-0
Groen-Geel D11 Craeyenhout D6 0-1
Victoria D12 Catwijck D4 1-4
Leonidas D24 Roomburg D6 0-4
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Alecto/Augustinus D7 Leiden D12 1-2
Klein Zwitserland D5 Voorhout D2 (O) 5-1
Leonidas D25 Groen-Geel D11 2-2
Craeyenhout D6 Victoria D12 1-0
Catwijck D4 Leonidas D24 0-0
Roomburg D6 hdm D6 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Victoria D12 Leonidas D25 1-1
Groen-Geel D11 Alecto/Augustinus D7 0-3
Leonidas D24 Craeyenhout D6 1-1
Klein Zwitserland D5 Leiden D12 0-3
Voorhout D2 (O) Roomburg D6 4-2
hdm D6 Catwijck D4 1-6
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Alecto/Augustinus D7 Victoria D12 6-3
Leonidas D25 Leonidas D24 1-2
Catwijck D4 Voorhout D2 (O) 4-1
Leiden D12 Groen-Geel D11 6-0
Craeyenhout D6 hdm D6 2-0
Roomburg D6 Klein Zwitserland D5 0-2