Dames 3/Augustinus D1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jeroen Adamse
Trainer Jerome van Donk
Aanvoerder Zoë Froeling

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D3 Rood-Wit D2 (O) 14:45
AthenA D4 Terriërs D2 (O) 16:00
Kampong D4 HBS D3 16:00
Myra D2 (O) Hurley D7 10:45
Roomburg D2 (O) Pinoké D5 16:15
VVV D5 Bennebroek D2 (O) 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto D3 13 31 10 1 2
2 AthenA D4 13 29 9 2 2
3 HBS D3 13 28 8 4 1
4 Kampong D4 13 25 8 1 4
5 Hurley D7 13 20 6 2 5
6 Rood-Wit D2 13 19 5 4 4
7 Terriërs D2 13 18 5 3 5
8 Roomburg D2 13 12 4 0 9
9 Myra D2 13 12 3 3 7
10 Pinoké D5 13 11 3 2 8
11 Bennebroek D2 13 11 3 2 8
12 VVV D5 13 6 2 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D2 (O) 14:45 thuis - Maxlead
31 mrt H.V. de Terriërs D2 (O) 10:45 uit
7 apr MHCHBS D3 16:15 thuis - Rabobank
14 apr THC Hurley D7 n.n.b uit
5 mei Pinoké D5 n.n.b thuis
12 mei HV Myra D2 n.n.b uit
19 mei SV Kampong Hockey D4 n.n.b thuis
26 mei HC Athena D4 n.n.b uit
2 jun Leidse Hockey Club Roomburg D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Bennebroek D2 (O) AthenA D4 0-2
VVV D5 Alecto/Augustinus D3 0-4
HBS D3 Pinoké D5 1-7
Rood-Wit D2 (O) Kampong D4 1-2
Terriërs D2 (O) Myra D2 (O) 4-0
Hurley D7 Roomburg D2 (O) 5-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Myra D2 (O) HBS D3 2-2
AthenA D4 Rood-Wit D2 (O) 1-2
Alecto/Augustinus D3 Bennebroek D2 (O) 4-1
Roomburg D2 (O) VVV D5 2-1
Kampong D4 Terriërs D2 (O) 1-2
Pinoké D5 Hurley D7 1-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Hurley D7 Myra D2 (O) 5-1
HBS D3 Kampong D4 5-1
Terriërs D2 (O) AthenA D4 0-0
Rood-Wit D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-1
Bennebroek D2 (O) VVV D5 3-5
Pinoké D5 Roomburg D2 (O) 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Myra D2 (O) Pinoké D5 1-1
Roomburg D2 (O) Bennebroek D2 (O) 1-2
VVV D5 Rood-Wit D2 (O) 3-6
Alecto/Augustinus D3 Terriërs D2 (O) 6-0
AthenA D4 HBS D3 1-3
Kampong D4 Hurley D7 3-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Hurley D7 AthenA D4 2-3
Myra D2 (O) Roomburg D2 (O) 4-0
Pinoké D5 Kampong D4 2-5
HBS D3 Alecto/Augustinus D3 4-2
Rood-Wit D2 (O) Bennebroek D2 (O) 2-1
Terriërs D2 (O) VVV D5 6-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Kampong D4 Myra D2 (O) 6-1
Roomburg D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 2-1
Bennebroek D2 (O) Terriërs D2 (O) 0-2
VVV D5 HBS D3 0-5
Alecto/Augustinus D3 Hurley D7 3-3
AthenA D4 Pinoké D5 4-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Terriërs D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 3-3
Hurley D7 VVV D5 8-2
HBS D3 Bennebroek D2 (O) 1-1
Pinoké D5 Alecto/Augustinus D3 0-4
Kampong D4 Roomburg D2 (O) 4-0
Myra D2 (O) AthenA D4 0-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
VVV D5 Pinoké D5 2-3
Roomburg D2 (O) Terriërs D2 (O) 0-2
Rood-Wit D2 (O) HBS D3 3-3
AthenA D4 Kampong D4 2-1
Alecto/Augustinus D3 Myra D2 (O) 8-0
Bennebroek D2 (O) Hurley D7 3-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Hurley D7 Rood-Wit D2 (O) 3-0
Pinoké D5 Bennebroek D2 (O) 1-1
HBS D3 Terriërs D2 (O) 2-0
Kampong D4 Alecto/Augustinus D3 2-3
Myra D2 (O) VVV D5 4-0
AthenA D4 Roomburg D2 (O) 11-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Alecto/Augustinus D3 AthenA D4 1-2
VVV D5 Kampong D4 1-2
Bennebroek D2 (O) Myra D2 (O) 1-0
Rood-Wit D2 (O) Pinoké D5 2-1
Terriërs D2 (O) Hurley D7 2-2
HBS D3 Roomburg D2 (O) 1-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Myra D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 0-2
Roomburg D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-4
AthenA D4 VVV D5 8-2
Pinoké D5 Terriërs D2 (O) 1-0
Hurley D7 HBS D3 1-2
Kampong D4 Bennebroek D2 (O) 3-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Pinoké D5 HBS D3 0-2
Roomburg D2 (O) Hurley D7 2-0
Myra D2 (O) Terriërs D2 (O) 1-0
Kampong D4 Rood-Wit D2 (O) 1-1
AthenA D4 Bennebroek D2 (O) 6-0
Alecto/Augustinus D3 VVV D5 4-1
ZONDAG 17 MAART 2019
VVV D5 Roomburg D2 (O) 2-1
HBS D3 Myra D2 (O) 1-1
Terriërs D2 (O) Kampong D4 3-5
Rood-Wit D2 (O) AthenA D4 0-0
Bennebroek D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-3
Hurley D7 Pinoké D5 1-0