Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jeroen Adamse
Trainer Max Overdevest
Coach Teun Alexander Peters
Aanvoerder Femmy Westenberg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dordrecht D3 Alecto D5 14:30
Groen-Geel D6 Rotterdam D4 12:45
Leiden D5 Pijnacker D2 (O) 12:30
Leonidas D11 Forescate D4 12:30
Leonidas D12 Ring Pass Delft D6 15:45
Victoria D6 Schiedam D8 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pijnacker D2 13 39 13 0 0
2 Leonidas D12 13 28 9 1 3
3 Leonidas D11 13 26 8 2 3
4 Ring Pass Delft D6 13 25 7 4 2
5 Groen-Geel D6 13 21 6 3 4
6 Schiedam D8 13 18 5 3 5
7 Victoria D6 14 17 5 2 7
8 Alecto D5 14 17 5 2 7
9 Leiden D5 13 15 4 3 6
10 Rotterdam D4 13 14 4 2 7
11 Forescate D4 13 5 1 2 10
12 Dordrecht D3 13 0 0 0 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club D3 14:30 uit
7 apr Groen-Geel D6 n.n.b uit
14 apr Hockey Club Rotterdam D4 n.n.b thuis
5 mei HC Schiedam D8 12:45 uit
12 mei R.H.V. Leonidas D11 n.n.b thuis
19 mei Ring Pass Delft D6 n.n.b thuis
26 mei HC Pijnacker D2 13:00 uit
2 jun MHC Forescate D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Groen-Geel D6 Victoria D6 0-3
Rotterdam D4 Dordrecht D3 7-0
Pijnacker D2 (O) Leonidas D11 5-1
Schiedam D8 Leonidas D12 3-1
Ring Pass Delft D6 Forescate D4 5-1
Alecto D5 Leiden D5 2-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Leonidas D11 Groen-Geel D6 3-2
Forescate D4 Pijnacker D2 (O) 1-5
Leonidas D12 Alecto D5 4-2
Dordrecht D3 Schiedam D8 0-1
Victoria D6 Rotterdam D4 1-1
Leiden D5 Ring Pass Delft D6 2-6
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Ring Pass Delft D6 Leonidas D12 1-1
Alecto D5 Dordrecht D3 5-1
Schiedam D8 Victoria D6 3-2
Rotterdam D4 Groen-Geel D6 1-3
Forescate D4 Leonidas D11 0-2
Pijnacker D2 (O) Leiden D5 4-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Leiden D5 Forescate D4 2-1
Leonidas D11 Rotterdam D4 6-4
Leonidas D12 Pijnacker D2 (O) 2-5
Groen-Geel D6 Schiedam D8 4-2
Victoria D6 Alecto D5 2-3
Dordrecht D3 Ring Pass Delft D6 0-5
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Forescate D4 Leonidas D12 1-3
Leiden D5 Leonidas D11 0-1
Pijnacker D2 (O) Dordrecht D3 13-1
Schiedam D8 Rotterdam D4 2-5
Alecto D5 Groen-Geel D6 2-1
Ring Pass Delft D6 Victoria D6 5-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Leonidas D11 Schiedam D8 5-1
Leonidas D12 Leiden D5 4-1
Victoria D6 Pijnacker D2 (O) 1-2
Groen-Geel D6 Ring Pass Delft D6 1-1
Rotterdam D4 Alecto D5 1-4
Dordrecht D3 Forescate D4 1-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Ring Pass Delft D6 Rotterdam D4 2-0
Alecto D5 Schiedam D8 1-1
Forescate D4 Victoria D6 1-2
Leiden D5 Dordrecht D3 3-0
Leonidas D12 Leonidas D11 2-1
Pijnacker D2 (O) Groen-Geel D6 5-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Schiedam D8 Ring Pass Delft D6 2-0
Leonidas D11 Alecto D5 1-0
Dordrecht D3 Leonidas D12 1-5
Victoria D6 Leiden D5 3-3
Groen-Geel D6 Forescate D4 1-1
Rotterdam D4 Pijnacker D2 (O) 1-5
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Forescate D4 Rotterdam D4 0-1
Leiden D5 Groen-Geel D6 2-3
Leonidas D12 Victoria D6 4-3
Dordrecht D3 Leonidas D11 2-4
Ring Pass Delft D6 Alecto D5 2-2
Pijnacker D2 (O) Schiedam D8 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Victoria D6 Dordrecht D3 9-0
Groen-Geel D6 Leonidas D12 3-2
Rotterdam D4 Leiden D5 1-1
Schiedam D8 Forescate D4 0-0
Alecto D5 Pijnacker D2 (O) 3-5
Ring Pass Delft D6 Leonidas D11 1-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Leiden D5 Schiedam D8 2-2
Pijnacker D2 (O) Ring Pass Delft D6 4-1
Dordrecht D3 Groen-Geel D6 1-5
Leonidas D12 Rotterdam D4 3-0
Forescate D4 Alecto D5 0-3
Leonidas D11 Victoria D6 4-0
ZONDAG 3 MAART 2019
Alecto D5 Victoria D6 1-5
Ring Pass Delft D6 Leiden D5 4-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Leiden D5 Alecto D5 4-1
Leonidas D11 Pijnacker D2 (O) 0-5
Dordrecht D3 Rotterdam D4 0-4
Forescate D4 Ring Pass Delft D6 1-2
Victoria D6 Groen-Geel D6 1-2
Leonidas D12 Schiedam D8 2-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Alecto D5 Leonidas D12 1-2
Schiedam D8 Dordrecht D3 6-0
Rotterdam D4 Victoria D6 1-4
Pijnacker D2 (O) Forescate D4 6-2
Groen-Geel D6 Leonidas D11 1-1