Dit schema loopt van 3-3-2021 t/m 31-3-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:30 Veldreservering 3 KNHB Regio Steunpunt
16:00 - 18:30 Veldreservering 5 KNHB Regio Steunpunt
16:30 - 17:30 MD6 2 - AB training door MB1
17:00 - 18:00 JC1 Sem Breedveld 1 - CD
17:00 - 18:15 JC2 Daan Preymann
Maurits van den Akker
2 - CD
17:30 - 19:00 MC1 Sebastiaan Kees 1 - AB
17:30 - 18:30 MC2 Emma Thunnissen 2 - AB
17:30 - 18:30 MC3 Fien Croon 4 - AB training door MA1
17:30 - 18:30 MC6 Fien Croon 4 - CD training door MA1
18:00 - 19:30 MB1 Timo Van Katwijk 1 - CD
18:15 - 19:15 MB4 Daan Preymann
Maurits van den Akker
2 - CD
18:30 - 20:30 Senioren Trainingsgroep 3
18:30 - 20:30 Keeperstraining Senioren 5
18:30 - 19:30 MA3 Laurens van Leenen 4 - AB
18:30 - 19:30 MA4 Emma Thunnissen 4 - CD
18:30 - 19:30 MB2 Sebastiaan Kees 2 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Jeroen Adamse 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 MD1 Karlijn Koster 1 - AB
17:00 - 18:15 MD2 Linn Blom 1 - CD
17:15 - 18:15 JD1 Koen Kersten
Katelijne Corporaal
3
17:15 - 18:15 JD2 Ment de Weerd 3
17:15 - 18:15 JD3 Jeroen Adamse 4 - AB
17:30 - 18:30 MC5 Lidewij Ouwerkerk 2 - AB
18:15 - 19:30 JB1 Nikai Stockmann 1 - CD Tijdelijke aanpassing van tijd ivm senioren trainingen
18:15 - 19:30 MA1 Jeroen Adamse 1 - AB Tijdelijke aanpassing van tijd ivm senioren trainingen
18:15 - 19:30 MB3 Koen Kersten 4 - AB
18:15 - 19:30 MC1 Sebastiaan Kees 3 - CD
18:30 - 20:00 Dames 2 Tembi Schneider 3 - AB
18:30 - 19:30 JA1 2 - AB Heren 2
18:30 - 19:30 MA2 Emma Thunnissen
Jeroen Adamse
2 - CD
19:00 - 20:00 MC4 Marco Heijmans 5
19:30 - 20:30 Senioren Trainingsgroep 1
19:30 - 20:30 Heren Jong 1 3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 16:30 K-training Trainingsgroep 2
14:30 - 15:30 JF1 3
14:30 - 15:30 MF1 3
14:30 - 15:30 MF2 3
14:30 - 15:30 MF3 3
15:30 - 16:30 J6E1 3
15:30 - 16:30 J6E2 3
15:30 - 16:30 M6E1 3
15:30 - 16:30 M6E2 3
16:15 - 17:15 Hocekybootcamp Trainingsgroep 4
16:30 - 17:30 J8E1 1
16:30 - 17:30 J8E2 1
16:30 - 17:30 M8E1 3
16:30 - 17:30 M8E2 3
16:30 - 17:30 M8E3 3
16:30 - 17:30 M8E4 3
16:45 - 17:45 MD5 Amy Mulder
Fiene Prein
Sanne Winkelman
5
17:30 - 18:30 JC1 Jan Jorn van 't Land
Sem Breedveld
3 - AB
17:30 - 18:45 JD2 Ment de Weerd 1 - AB
17:30 - 18:30 JD3 1 - CD training door JB1
17:30 - 18:30 MD3 Linn Blom 4 - AB
17:30 - 18:30 MD4 Stacey Keijzer 3 - CD
18:00 - 19:00 MA4 Okke Hana 4 - CD
18:15 - 19:30 JC2 2 - CD H3
18:30 - 19:30 Specialisten Trainingsgroep 3 - AB Specialistentraining H1
18:30 - 19:30 JB1 Jeroen Adamse 3 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Jasper Wentink 1 - CD
18:30 - 19:30 MC2 4 - AB Training wordt gegeven door Augustinus Dames 1
18:30 - 19:30 MC4 Marco Heijmans 5
18:45 - 20:00 JB2 Thijs van der Meer 1 - AB
19:30 - 20:30 Heren 2 3 - AB
19:30 - 20:30 Heren 3 3 - CD
19:30 - 20:30 Heren 45+ B 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MD3 Bas Brugman
Kiki van der Klugt
2 - CD
17:00 - 18:15 MD1 Karlijn Koster 3 - AB
17:00 - 18:15 MD2 Linn Blom 3 - CD
17:00 - 18:15 MD4 Minke Hana
Daan Turkenburg
4 - AB
17:15 - 18:30 JD1 Koen Kersten 2 - AB
17:30 - 19:00 JC1 Sem Breedveld 1 - AB
17:30 - 18:30 MC6 Peter Plooij 4 - CD
17:45 - 19:00 MB1 Timo Van Katwijk 1 - CD
18:00 - 19:00 MA3 Paul Adèr 5
18:15 - 19:30 MA1 Jeroen Adamse 3 - CD
18:30 - 20:30 Senioren Trainingsgroep 4
18:30 - 19:30 Heren 1 3 - AB
18:30 - 19:30 JA1 2 - CD Heren 1
18:30 - 19:30 MA2 Koen Kersten 2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 1
19:00 - 20:00 MB5 Tom Mentink 5
19:30 - 20:30 Augustinus D5/Alecto D10 2 - AB
19:30 - 20:00 Heren 1 3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MD6 3 - CD training door MB1
17:00 - 18:00 1ste jaar E +F instuif Trainingsgroep 4 JJ inlooptraining - F en 1e jaars E
17:00 - 18:00 2de jaars E Trainingsgroep 1 JJ inlooptraining - 2e jaars E
17:00 - 18:15 MD5 2 - AB Michiel Franse
17:15 - 18:15 MB3 Jasper Wentink 2 - CD
17:30 - 19:00 JB1 Nikai Stockmann 3 - CD
17:30 - 19:00 MB1 Timo Van Katwijk 3 - AB
17:30 - 18:30 MC3 Lidewij Ouwerkerk 5
18:00 - 19:30 MC1 Sebastiaan Kees 1 - AB
18:00 - 19:30 MC2 Emma Thunnissen 1 - CD
18:15 - 19:45 MB2 Jasper Wentink 2 - CD
18:30 - 20:00 JB2 Thijs van der Meer 2 - AB
18:30 - 19:30 MB4 Lidewij Ouwerkerk 5
18:30 - 19:30 MB5 Daan Preymann 4 - CD
18:30 - 19:30 MC5 Poema Snellink 4 - AB
19:00 - 20:00 Dames 5 3 - AB
19:30 - 20:30 Heren Jong 1 1 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:45 Dames 30+ B 3
09:30 - 10:45 Heren 45+ A 1
11:00 - 12:00 Augustinus D3/Alecto D8 2 - CD
11:00 - 12:30 Dames 2 Tembi Schneider 3
11:00 - 12:00 Dames 4 4
11:00 - 12:00 Dames Jong 1 2 - AB
11:00 - 12:30 Heren 1 Jeroen Adamse
Maarten Memelink
1
12:15 - 13:15 Augustinus D2/Alecto D6 2 - AB
12:15 - 13:15 Dames 7 2 - CD
12:30 - 14:00 Dames 1 Tim Broenink 3
12:30 - 14:00 Heren 2 Wouter Wolfslag 1
13:00 - 14:00 Heren 5 4
13:30 - 14:30 Dames Jong 2 2 - AB
13:30 - 14:30 Dames Jong 3 2 - CD
14:15 - 15:15 Augustinus D1/Alecto D3 1 - AB
14:15 - 15:15 Augustinus H1/Alecto H4 3 - AB
14:15 - 15:15 Augustinus H2/Alecto H6 1 - CD
14:15 - 15:15 Augustinus H3/Alecto H7 3 - CD
14:45 - 15:45 Augustinus D4/Alecto D9 2 - AB