Commissies/vrijwilligers

BESTUUR
Peter Plooij Voorzitter
Sandra Pauw Secretaris
Guido van Maren Penningmeester
Willem Noteborn Seniorenhockey Hockeymateriaal Arbitrage
Mieke van Ulden Tophockey
Velden & Accommodatie
Koos Koster Velden en Accomodatie (VAC)
EVENEMENTEN & ACTIVITEITEN
Jeugdbestuur
Wouter Kraaij Voorzitter
Max Overdevest Vice-Voorzitter
Thom den Hoedt Penningmeester
Sofie van Haasteren Public Relations
Sterre Spijker Miss Pracht & Praal
Frédérique van der Meer Miss Pracht & Praal
Juriaan Schot Hoofd Brigade
Sterre Spijker Public Relations
Emma Schouten Hoofd Brigade
Noud Prast Brigade
Bengt Coorens Brigade
Tara Macpherson Brigade
Pien van Heek Brigade
Jasper Wentink Brigade
HOCKEYZAKEN
Commissie Tophockey
Mieke van Ulden Voorzitter
Bas Brouwer Heren 1/Heren 2/JA1
Stefan Vugs Dames 1/Dames 2/MA1
Katelijne Corporaal Selectieteams Jongens B en C
Guus van Bolhuis Selectieteams Meisjes B en C
Paulien Schenk Selectieteams D-jeugd
Dominique Kuijlaars Jongste Jeugd
Guido van Maren Coordinator Managers Tophockey Coördineren Managers Teams Tophockey
Jeugd
Jeroen Adamse Trainerscoördinator Junioren
Christine Krikke Voorzitter Junioren
Jongste Jeugd Commissie
Christine Krikke Voorzitter
Cees Rijneveen Algemeen Coördinator Jongste Jeugd
Keeperscommissie
Max Sip Lockers & Sleutelbeheer
Marije Zeven Keepermaterialen
Marie - Louise van Deutekom Voorzitter
Lijncoördinatoren
Katelijne Corporaal 2e jaars E Jongste Jeugd
Karina Hes 1e jaars E Jongste Jeugd
Joyce Lemmens F-jeugd Jongste Jeugd
Isabelle van Loen Benjamini's Jongste Jeugd
Johan Wentink Jongens A Junioren
Arno van Noordt Jongens B Junioren
Nynke de Borst Jongens C Junioren
Pamela Thedinga Jongens D Junioren
Nynke de Borst Meisjes C Junioren
Pamela Thedinga Meisjes D Junioren
Marieke Filippo Meisjes A Junioren
Johan Wentink Herenelftallen Coördinator Senioren
Hay Liem Dameselftallen Coördinator Senioren
Willem Noteborn Coördinator Augustinus Senioren
Scheidsrechterscommissie
Dick Dompeling Voorzitter
Joost Overdevest Aanwijzing Senioren
Tom Mentink Coördinator Cursussen/ Scheidsrechterskaarten
Maaike Liem Begeleiding Jeugd
Paul Wille Aanwijzing Junioren
Tom Mentink Commissielid CS+
Technische Staf
Jeroen Adamse Technisch Coördinator
Wedstrijdsecretariaat
Joost Overdevest Senioren
Paul Wille Junioren
Carina van Leeuwen Jongste Jeugd
Zaalhockey Commissie
Helene Philippo Systeembeheerder LISA
Carina van Leeuwen Zaalhockey Jongste Jeugd
Mathieu Prins Zaalhockey Junioren
Willem Noteborn Zaalhockey Senioren
OVERIGE COMMISSIES
Normen en Waarden
Roeland van Velzen Vertrouwenspersoon
PR Commissie
Christiaan Morgenland Systeembeheerder LISA
Edo de Borst Webmaster
Eric Bleeker Webmaster
Secretariaat
Edwin Leunissen Ledenadministratie
Jolinda Kerkmeer - van der Linde Contributie-Administrateur
Jolanda Speelman Ledenadministratie
Sponsorcommissie & Alecto Business Club
Bart Kerkmeer Voorzitter Functieomschrijving • Aansturen commissie • Organiseren vergaderingen • Actieve inzet voor de uitbreiding van het sponsornetwerk • Externe relaties onderhouden • Budgetten maken • Sponsor contracten hoofdsponsors • Contacten bestuur
Velden & Accommodatie
Bart Hollands Barplanning
Elisabeth Plug Voorzitter Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Mieke Van Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Mariëtte Overdevest Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Anouk van der Valk Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Vrienden van Alecto
Thomas Eggen Penningmeester
Koos Koster Commissielid