Wedstrijdschema


Meisjes A
MA2 - Forescate MA2
14:15 - 2
Thuis
Fluiten:Alf Moradi
MA3 - HDS MA2
15:30
Uit
MA4 - HDS MA3
12:00 - 4
Thuis
Fluiten:Jasmijn van Rooden en Juul van Dam
MA5 - Roomburg MA4
12:15 - 1
Thuis
Fluiten:Yaƫl Paulides en Roos Peters
Meisjes B
MB1 - HV Westland MB1
12:30 - 3
Thuis
Fluiten:Ton Verwoert en Mathieu Filippo
MB2 - Leonidas MB3
14:00 - 1
Thuis
Fluiten:Martijn van de Ketterij en Stijn Vink
MB3 - Forescate MB3
12:30
Uit
MB4 - Alphen MB8
16:00
Uit
MB5 - HV Bleiswijk MB2
15:30
Uit
MB6 - BerkelRodenrijs Berkel-Rodenrijs MB7
15:45 - 2
Thuis
Fluiten:Joris van Loon en Ment de Weerd
Meisjes C
MC1 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC3
10:45
Uit
MC2 - Noordwijk MC2
14:00
Uit
MC3 - Roomburg MC2
13:15
Uit
MC4 - Forescate MC8
14:45
Uit
MC5 - LOHC MC9
16:15
Uit
MC6 - HDS MC7
09:00 - 1
Thuis
Fluiten:Floris Hollands en Jasper Holtkamp
Meisjes D
MD1 - Rijswijk MD2
11:00
Uit
MD2 - Ypenburg MD3
13:30 - 4
Thuis
Fluiten:Nienke van Erkel en Anne Rutgers
MD3 - Alphen MD3
16:00 - 3
Thuis
Fluiten:Jiska Boersma en Elle-Fleur Hermans
MD4 - Voorhout MD2
08:45
Uit
MD5 - Forescate MD6
15:45 - 1
Thuis
Fluiten:Lotte Fakkel en Vera Huisman
MD6 - Catwijck MD6
13:45
Uit
MD7 - hdm MD7
15:00 - 4
Thuis
Fluiten:Manon Dickhoff en Mitzi Gravemaker
Meisjes E
M8E6 - Roomburg M8E4
08:45
Uit
ME1 - hdm M8E2
08:45
Uit
ME10 - Forescate ME8
09:00 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME2 - BerkelRodenrijs M8E2
11:00 - 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME3 - Craeyenhout M8E4
09:30 - 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME4 - LOHC M8E6
09:30 - 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME5 - Cartouche M8E2
08:45
Uit
ME7 - Pijnacker ME6
09:45
Uit
ME8 - Voorhout ME6
09:00 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME9 - Roomburg ME6
08:30
Uit
Meisjes F
MF1 - Forescate MF3
08:45
Uit
MF2 - Noordwijk MF3
09:00 - 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MF3 - Roomburg MF3
09:00 - 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MF4 - Forescate MF1
08:45
Uit
Jongens A
JA1 - Maarssen JA1
14:15 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JA2 - Klein Zwitserland JA4
17:30
Uit
Jongens B
JB1 - Pinoke JB1
12:30
Uit
JB2 - Voorhout JB1
11:15 - 2
Thuis
Fluiten:Fleur Henzing en Savannah van Dusseldorp
JB3 - Rijswijk JB3
14:15
Uit
Jongens C
JC1 - Maarssen JC1
10:45 - 3
Thuis
Fluiten:Joost Overdevest en Tom Mentink
JC2 - hdm JC5
10:30 - 4
Thuis
Fluiten:Annebel Hendriksen en Fleur Engels
JC3 - Klein Zwitserland JC6
12:45 - 2
Thuis
Fluiten:Gijs Dekker en Joost van der Meer
Jongens D
JD1 - Rapid JD1
10:30 - 1
Thuis
Fluiten:Monique Broekhuizen
JD2 - OMHC JD2
10:15
Uit
JD3 - Kieviten JD2
11:30
Uit
Jongens E
JE1 - HV Westland J8E1
10:00
Uit
JE2 - Voorhout J8D1
09:30 - 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JE3 - Forescate JE4
10:00
Uit
JE4 - Catwijck JE1
09:00 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens F
JF1 - HDS JF1
10:45
Uit
JF2 - HGC JF2
09:00
Uit
JF3 - LOHC JF3
09:00 - 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten