Dit schema loopt van 6-12-2022 t/m 17-2-2023
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Zaal-JO12-1 Jan van 't Land Alecto Zaal-veld1
16:30 - 17:30 Zaal-JO12-12 Seger Neijzen Alecto Zaal-veld2
17:30 - 19:00 ZAALBLOK Alecto Droomfabriek Hockey Dome
17:30 - 18:30 Zaal-MO14-3 Alecto Zaal-veld2 Thomas Vasiluta
17:30 - 18:30 Zaal-MO14-4 Alecto Zaal-veld2 Thomas Vasiluta
17:30 - 18:30 Zaal-MO14-5 Alecto Zaal-veld1 Carlos, Max
18:30 - 19:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
19:00 - 20:30 ZAALBLOK Alecto Droomfabriek Hockey Dome
19:30 - 20:30 Zaal-MO16-4 Alecto Zaal-veld1
19:30 - 20:30 Zaal-MO18-4 Carlos Fajardo Alecto Zaal-veld1
20:30 - 22:00 Trimdames Maandagavond Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Zaal-MO12-1 Anouk Hoonhout
Kiki van der Klugt
Alecto Zaal-veld1
16:30 - 17:30 Zaal-MO12-12 Evy Vreeling Alecto Zaal-veld2
16:30 - 17:30 Zaal-MO12-2 André Westdorp Alecto Zaal-veld2
17:30 - 18:30 Zaal-JO14-1 Thomas Vasiluta Alecto Zaal-veld1
17:30 - 18:30 Zaal-JO14-12 Alecto Zaal-veld1
17:30 - 18:30 Zaal-MO14-1 Merel Hollands
Mette van de Water
Yvette van den Hoek
Alecto Zaal-veld2
17:30 - 18:30 Zaal-MO14-12 Pascal Stumpers Alecto Zaal-veld2
18:00 - 18:45 ZAALBLOK Alecto Droomfabriek Hockey Dome Fysiek JB1
18:30 - 19:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
18:30 - 19:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
18:30 - 19:30 Zaal-JO14-2 Emma Thunnissen Alecto Zaal-veld2
18:30 - 19:30 Zaal-MO14-2 Evert Boxma Alecto Zaal-veld2
18:45 - 19:30 ZAALBLOK Alecto Droomfabriek Hockey Dome Fysiek MA1
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld2
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld2
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld2
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld2
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
20:30 - 22:00 Zaal-Dames 1 Thomas Vasiluta Alecto Zaal-veld2 Carlos
20:30 - 21:30 Zaal-Dames 4 Alecto Zaal-veld1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:15 - 14:00 Zaal-MO8-3 André Westdorp Alecto Zaal-veld1
14:00 - 14:45 Zaal-JO8-1 André Westdorp Alecto Zaal-veld1
14:00 - 14:45 Zaal-JO8-2 Alecto Zaal-veld1
14:00 - 14:45 Zaal-MO8-1 Cees Rijneveen Alecto Zaal-veld2
14:00 - 14:45 Zaal-MO8-2 Alecto Zaal-veld2
15:00 - 16:00 Zaal-JO9-1 André Westdorp Alecto Zaal-veld1
15:00 - 16:00 Zaal-JO9-2 Monir Modderman Alecto Zaal-veld1
15:00 - 16:00 Zaal-MO9-1 Cees Rijneveen Alecto Zaal-veld2
15:00 - 16:00 Zaal-MO9-2 Alecto Zaal-veld2
16:00 - 17:00 Zaal-JO10-1 André Westdorp Alecto Zaal-veld1
16:00 - 17:00 Zaal-MO10-1 Gijs Dessing Alecto Zaal-veld2
16:00 - 17:00 Zaal-MO10-2 Cees Rijneveen Alecto Zaal-veld2
16:00 - 17:00 Zaal-MO10-3 Ties Ploegmakers Alecto Zaal-veld1
17:00 - 18:00 Zaal-JO12-1 Jan Jorn van 't Land Alecto Zaal-veld1
17:00 - 18:00 Zaal-JO12-12 André Westdorp Alecto Zaal-veld2
18:00 - 19:00 Zaal-MO16-5 Carlos Fajardo
Jan Beukering
Alecto Zaal-veld1
18:00 - 19:00 Zaal-MO16-6 Alecto Zaal-veld1
18:00 - 19:00 Zaal-MO18-2 Alecto Zaal-veld2 Thomas Vasiluta
18:00 - 19:00 Zaal-MO18-3 Paul Adèr Alecto Zaal-veld2 Thomas Vasiluta
19:00 - 20:00 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
19:00 - 20:00 Zaal-Dames Onder 25 2 Alecto Zaal-veld2
19:00 - 20:00 Zaal-Dames Onder 25 3 Paul Adèr Alecto Zaal-veld2
19:00 - 20:00 Zaal-MO16-3 Alecto Zaal-veld1
20:00 - 20:45 ZAALBLOK Alecto Droomfabriek Hockey Dome MB2 Fysiek
20:00 - 21:00 Zaal-Dames Onder 25 1 Paul Adèr Alecto Zaal-veld2
20:00 - 21:00 Zaal-JO18-2 Guus van Bolhuis
Myrthe van Bolhuis
Alecto Zaal-veld1
20:00 - 21:00 Zaal-JO18-3 Alecto Zaal-veld1
21:00 - 22:00 Zaal-Dames 30+ 2 Alecto Zaal-veld2
21:00 - 22:00 Zaal-Heren 30+ 1 Alecto Zaal-veld1 Carlos?
21:00 - 22:00 Zaal-Heren 30+ 2 Alecto Zaal-veld1 Carlos?
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Zaal-MO12-1 Anouk Hoonhout
Kiki van der Klugt
Alecto Zaal-veld1
16:30 - 17:30 Zaal-MO12-12 Evy Vreeling Alecto Zaal-veld2
16:30 - 17:30 Zaal-MO12-2 André Westdorp Alecto Zaal-veld2
17:30 - 18:30 Zaal-JO14-1 Thomas Vasiluta Alecto Zaal-veld1
17:30 - 18:30 Zaal-JO14-12 Alecto Zaal-veld1
17:30 - 18:30 Zaal-MO14-1 Merel Hollands
Mette van de Water
Yvette van den Hoek
Alecto Zaal-veld2
17:30 - 18:30 Zaal-MO14-12 Pascal Stumpers Alecto Zaal-veld2
17:45 - 18:30 ZAALBLOK Alecto Droomfabriek Hockey Dome JA1 Fysiek
18:30 - 19:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
18:30 - 19:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
18:30 - 19:30 Zaal-JO14-2 Emma Thunnissen Alecto Zaal-veld2
18:30 - 19:30 Zaal-MO14-2 Evert Boxma Alecto Zaal-veld2
18:45 - 19:30 ZAALBLOK Alecto Droomfabriek Hockey Dome MB1 Fysiek
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld2
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld2
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld2
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
19:30 - 20:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1
20:30 - 22:00 Zaal-Augustinus D1/Alecto D2 Alecto Zaal-veld1
20:30 - 22:00 Zaal-Heren 1 Alecto Zaal-veld2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Zaal-MO12-3 Floor van Rijnswou
Indra van Rooij
Alecto Zaal-veld1
16:30 - 17:30 Zaal-MO12-4 Alecto Zaal-veld2
17:30 - 18:30 Zaal-JO12-2 Martijn Wassenaar Alecto Zaal-veld2
17:30 - 18:30 Zaal-MO12-5 Floor van Rijnswou
Indra van Rooij
Alecto Zaal-veld1
18:30 - 19:30 Zaal-MO14-4 Alecto Zaal-veld1 (9 dec) eenmalig
18:30 - 19:30 Zaal-MO16-4 Alecto Zaal-veld2 (9 dec) eenmalig
19:30 - 20:30 Zaal-MO14-3 Alecto Zaal-veld1 (9 dec) eenmalig
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1 Selectie eenmalig (3dec)
13:00 - 14:30 Trainingsgroep Alecto Zaal-veld1 Selectie eenmalig (3dec)
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 Zaal-JO18-2 Alecto Zaal-veld1 eenmalig (4dec)
09:30 - 11:00 Zaal-JO18-3 Alecto Zaal-veld1 eenmalig (4dec)