Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Specialisten Trainingsgroep 3 - AB Topkeepers o.l.v. Youri Muller
17:00 - 18:00 MC3 Lisa Wittebol
Minke Hana
4 - AB
17:00 - 18:00 MC7 Myrthe van Bolhuis 4 - CD
17:00 - 18:00 MD5 Poema Snellink 1 - CD
17:30 - 19:00 JA1 Jeroen Adamse 3 - AB
17:30 - 19:00 JB1 Nikai Stockmann 3 - CD
17:30 - 18:30 MD1 Gijs van Mil
Ment de Weerd
1 - AB
17:30 - 18:30 MD3 Joelle den Haring
Kiki van der Klugt
5
17:30 - 18:30 MD7 Peter Plooij 2 - CD
18:00 - 20:00 Talentpool (jongens @ meisjes) Trainingsgroep 4 SKILL TRAINING D/C JEUGD BREEDTE
18:00 - 19:00 JD2 Bas Dickhoff
Jules Lapre
1 - CD
18:00 - 19:00 MB3 2 - AB
18:30 - 19:30 JC2 Peter Plooij 2 - CD
18:30 - 19:30 MC4 Marco Heijmans 5
18:30 - 19:30 MD2 Dominique Filippo
Puck Speelman
1 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Karlijn Koster
Koen Kersten
3 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Sebastiaan Kees 3 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Bas Dickhoff 1 - CD
19:00 - 20:00 MB4 Bryan Tatman 2 - AB
19:30 - 20:30 JA3 Arno van Noordt 5
19:30 - 20:30 MA3 2 - CD
19:30 - 20:30 MC2 Dominique Filippo 1 - AB
20:30 - 22:00 K-training Trainingsgroep 5 Keeperstraining Senioren
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep 3
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep 4
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep 2
20:30 - 21:30 Dames Jong 1 Paul Adèr 1 - AB DJ1 & DJ2 traint om de week
20:30 - 21:30 Dames Jong 2 1 - AB DJ1 & DJ2 traint om de week
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 18:30 Specialisten Trainingsgroep 4 PERFORMANCE TRAINING C/D TOPJEUGD
17:00 - 18:00 MC5 Sascha Jochems 2 - AB
17:00 - 18:00 MD4 Marc Borsje 2 - CD
17:30 - 19:00 Heren 1 Jeroen Adamse
Maarten Memelink
3
18:00 - 19:00 JD3 Jeroen van Dijk 2 - CD
18:00 - 19:00 MC6 Roos Peters 2 - AB
18:00 - 19:00 MD6 Melissa Denayere 5
18:30 - 20:00 JB2 Guus van Bolhuis 1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Sebastiaan Kees 1 - AB
19:00 - 20:00 Dames 2 3 - AB
19:00 - 20:00 MA2 Alec Baars 3 - CD
19:00 - 20:00 MB3 Lobke Koster 4 - AB
19:00 - 20:00 MB5 Melissa Denayere 5
19:00 - 20:00 MB6 Paul Adèr 2 - CD
20:00 - 22:00 Augustinus H2/Alecto H6 5
20:00 - 21:30 Dames 1 3
20:00 - 21:30 Dames 4 2 - AB
20:00 - 21:00 Dames 7 4 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Maarten Memelink
Jeroen Adamse
1
20:00 - 21:30 Heren Veteranen A 4 - AB
20:00 - 21:00 MA4 Jan Kees van Rooden 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen C 4 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Fjes Trainingsgroep 3
14:30 - 17:00 K-training Trainingsgroep 2 Inloop Keeperstraining Jongste Jeugd
15:30 - 16:45 1e jrs E Trainingsgroep 3
15:30 - 16:45 Jongste Jeugd Trainingsgroep 4
16:45 - 18:00 2de jaars E Trainingsgroep 4
16:45 - 18:00 2de jaars E Trainingsgroep 3
17:00 - 20:30 GoalieWorks 2017 Trainingsgroep 2 Goalieworks
17:00 - 18:00 JD1 Thijs van der Meer 1 - CD
17:15 - 17:45 JB1 Maarten de Fockert 1 - AB
17:45 - 18:15 MA1 Maarten de Fockert 1 - AB
18:00 - 19:30 JB1 Nikai Stockmann 3 - CD
18:00 - 19:15 JC1 Jan Jorn van 't Land
Sem Breedveld
3 - AB
18:00 - 19:00 MC4 Marco Heijmans 4 - AB
18:15 - 19:30 MA1 Karlijn Koster
Koen Kersten
1 - AB
18:30 - 19:30 MB6 Paul Adèr 5
19:00 - 20:00 MB2 Bas Dickhoff 4 - AB
19:00 - 20:15 MC1 Max Overdevest 1 - CD
19:15 - 20:45 JA1 Jan Jorn van 't Land
Jeroen Adamse
3 - AB
19:30 - 21:00 Augustinus D1/Alecto D3 3 - CD
19:30 - 20:30 Dames Jong 2 Paul Adèr 5
19:30 - 20:30 JA2 Ruben Marang 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames veteranen A 4 - AB
20:15 - 21:45 Heren Veteranen LA 1 - CD Heren Vet XLA
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep 2 - CD Trimdames
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Paul Adèr 5
20:30 - 22:00 Dames Veteranen B 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 7 2 - AB
20:45 - 22:15 Heren Veteranen LB 3 - AB
21:00 - 22:30 Heren 3 3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MD6 Maurits van den Brink 1 - CD
16:30 - 17:30 MD3 Koen Kersten 3 - CD
16:45 - 17:45 MC7 Finne Dikken
Maira van Driesten
1 - AB
17:00 - 17:30 Specialisten Trainingsgroep 3 - AB Strafcorner training old Stefan Duyf
17:00 - 18:30 JB1 Nikai Stockmann 1 - CD
17:30 - 18:00 JA1 Maarten de Fockert 3 - AB
17:30 - 18:30 JD1 Koen Kersten
Thijs van der Meer
3 - CD
17:30 - 18:30 JD3 Daan Preymann
Maurits van den Akker
5
17:30 - 18:30 MC3 Isis Vreeling
Julie Hamilton
2 - CD
17:30 - 18:30 MC5 Anouk Hoonhout
Ella de Borst
2 - AB
17:45 - 19:00 JC1 Sem Breedveld 1 - AB
18:00 - 19:00 JA1 Jeroen Adamse 3 - AB
18:00 - 19:00 JD2 Bas Dickhoff
Jules Lapre
4 - AB
18:15 - 19:15 MD2 Dominique Filippo 4 - CD
18:30 - 20:00 JA2 2 - AB o.l.v. H2
18:30 - 20:00 MA1 Karlijn Koster
Koen Kersten
3 - CD
18:30 - 19:00 MB1 Maarten de Fockert 1 - CD
19:00 - 20:00 K-training Trainingsgroep 1 - AB KEEPERS Topjeugd o.l.v. Youri Muller
19:00 - 20:00 Augustinus D1/Alecto D3 3 - AB
19:00 - 20:30 Augustinus D3/Alecto D8 5
19:00 - 20:30 Augustinus H1/Alecto H4 2 - CD
19:00 - 20:00 MB1 Sebastiaan Kees 1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Bas Dickhoff 4 - AB
19:15 - 20:30 MC2 Dominique Filippo 4 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 1
20:00 - 21:30 Dames 2 2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Jeroen Adamse
Maarten Memelink
3
20:30 - 22:00 Augustinus D2/Alecto D6 Paul Adèr 4 - AB
20:30 - 22:00 Augustinus D4/Alecto D9 4 - CD
20:30 - 22:00 Augustinus H3/Alecto H8 5
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 Fjes Trainingsgroep 1 Speeltuin F-jes Inlooptraining
16:30 - 17:30 MD4 Alexander Bakker 4 - AB
16:45 - 18:00 1ste jaar E +F instuif Trainingsgroep 1 Speeltuin E-tjes 1e & 2e jaars
17:00 - 18:00 MC6 Frédérique van der Meer
Jip Frohwein
2 - CD
17:00 - 18:00 MD1 Gijs van Mil
Ment de Weerd
3 - CD
17:00 - 18:00 MD5 Sjoerd van Mil
Wessel Holtkamp
4 - CD
17:00 - 18:00 MD7 Andre Zuidam 2 - AB
17:30 - 19:00 JB2 Guus van Bolhuis 3 - AB
18:00 - 19:00 JA3 Ruben Marang 2 - AB
18:00 - 19:00 MA2 Alec Baars 3 - CD
18:00 - 19:00 MB4 2 - CD
18:00 - 19:15 MC1 Max Overdevest 1 - CD
18:30 - 19:30 JC2 4 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 3
19:00 - 20:30 Dames 5 Ruben Marang 1 - AB
19:00 - 20:00 MB5 2 - CD
19:15 - 20:00 MA3 Max Overdevest 1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 1 - AB