Commissies/vrijwilligers

BESTUUR
Erik Ploegmakers Voorzitter
Michiel Franse Vice-Voorzitter
Sandra Pauw Secretaris
Paul Kortekaas Tophockey
Guido van Maren Penningmeester
Willem Noteborn Seniorenhockey Hockeymateriaal Arbitrage
Mathieu Prins Jeugdhockey
Velden & Accommodatie
Koos Koster Velden en Accomodatie (VAC)
EVENEMENTEN & ACTIVITEITEN
Jeugdbestuur
Wouter Kraaij Voorzitter
Max Overdevest Vice-Voorzitter
Thom den Hoedt Penningmeester
Sofie van Haasteren Public Relations
Juriaan Schot Hoofd Brigade
Sterre Spijker Miss Pracht & Praal
Frédérique van der Meer Miss Pracht & Praal
Sterre Spijker Public Relations
Emma Schouten Hoofd Brigade
Noud Prast Brigade
Bengt Coorens Brigade
Tara Macpherson Brigade
Pien van Heek Brigade
Jasper Wentink Brigade
HOCKEYZAKEN
Commissie Tophockey
Paul Kortekaas Voorzitter
Kimberley Laurens-Seitz Heren 1/Heren 2/JA1
Stefan Vugs Dames 1/Dames 2/MA1
Hans van Egmond Selectieteams Jongens B en C
Roland Ju Selectieteams Meisjes B en C
Rinke van der Veen Selectieteams Jongens en Meisjes D
Paul Kortekaas Coordinator Managers Tophockey Coördineren Managers Teams Tophockey
Jeugdcommissie
Jeroen Adamse Trainerscoördinator Junioren
Mathieu Prins Voorzitter Junioren
Jongste Jeugd Commissie
Mathieu Prins Voorzitter
Cees Rijneveen Algemeen Coördinator Jongste Jeugd
Keeperscommissie
Max Sip Lockers & Sleutelbeheer
Marije Zeven Keepermaterialen
Boudewijn van Dulken Voorzitter
Lijncoördinatoren
Joyce Lemmens 2e jaars E Jongste Jeugd
Mirte Arts 2e jaars E Jongste Jeugd
Lies Leunissen-Boer 1e jaars E Jongste Jeugd
Carlijn Bergshoeff Benjamini's Jongste Jeugd
Nynke de Borst Meisjes A Junioren
Alecto Vacature Jongens B Junioren
Nynke de Borst Meisjes B Junioren
Pamela Thedinga Jongens C Junioren
Pamela Thedinga Meisjes C Junioren
Annet Rietkerk Jongens D Junioren
Annet Rietkerk Meisjes D Junioren
Willem Noteborn Coördinator Augustinus Senioren
Hay Liem Dameselftallen Coördinator Senioren
Scheidsrechterscommissie
Dick Dompeling Voorzitter
Joost Overdevest Aanwijzing Senioren
Tom Mentink Coördinator Cursussen/ Scheidsrechterskaarten
Maaike Liem Begeleiding Jeugd
Paul Wille Aanwijzing Junioren
Tom Mentink Commissielid CS+
Technische Staf
André Westdorp Technisch Manager Jongste Jeugd
Thomas Vasiluta Technisch Manager
Wedstrijdsecretariaat
Joost Overdevest Senioren
Paul Wille Junioren
Carina van Leeuwen Jongste Jeugd
Zaalhockey Commissie
Helene Philippo Systeembeheerder LISA
Carina van Leeuwen Zaalhockey Jongste Jeugd
Mathieu Prins Zaalhockey Junioren
Willem Noteborn Zaalhockey Senioren
OVERIGE COMMISSIES
Normen en Waarden
Roeland van Velzen Vertrouwenspersoon
PR Commissie
Christiaan Morgenland Systeembeheerder LISA
Edo de Borst Webmaster
Roland Ju Webmaster
Paul Wille Webmaster
Secretariaat
Jolanda Speelman Ledenadministratie
Edwin Leunissen Ledenadministratie
Jolinda Kerkmeer - van der Linde Contributie-Administrateur
Sponsorcommissie & Alecto Business Club
Bart Kerkmeer Voorzitter Functieomschrijving • Aansturen commissie • Organiseren vergaderingen • Actieve inzet voor de uitbreiding van het sponsornetwerk • Externe relaties onderhouden • Budgetten maken • Sponsor contracten hoofdsponsors • Contacten bestuur
Velden & Accommodatie
Bart Hollands Barplanning
Elisabeth Plug Voorzitter Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Mieke Van Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Mariëtte Overdevest Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Anouk van der Valk Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Vrienden van Alecto
Thomas Eggen Penningmeester
Koos Koster Commissielid