Heren 1

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Cris Castelli
Assistent Trainer Koen Kersten
Assistent Trainer Casper Van Beek
Trainer/Coach Robert Noall
Assistent Coach Casper Van Beek

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare H1 Groen-Geel H1 14:45
IJssel H1 Schiedam H1 14:45
Barendrecht H1 Ommoord H1 14:45
Alecto H1 Derby H1 14:45
Zoetermeer H1 Houten H1 14:45
Rijswijk H1 HUDITO H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO H1 18 43 13 4 1
2 Houten H1 18 40 12 4 2
3 Zoetermeer H1 18 38 12 2 4
4 Rijswijk H1 18 33 10 3 5
5 Alecto H1 18 28 9 1 8
6 Fletiomare H1 18 26 8 2 8
7 Derby H1 18 26 8 2 8
8 Ommoord H1 18 21 6 3 9
9 Schiedam H1 18 15 4 3 11
10 Groen-Geel H1 18 15 4 3 11
11 Barendrecht H1 18 12 3 3 12
12 IJssel H1 18 11 3 2 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 apr H.C. Derby H1 14:45 thuis - Rabobank
3 mei R.K.H.V. Union H1 20:30 thuis - Rabobank
12 mei Hockeyclub Barendrecht H1 n.n.b uit
26 mei OMHC H1 14:45 uit
2 jun MHC Fletiomare H1 14:45 thuis - Rabobank

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Alecto H1 Rijswijk H1 (0-1)final
Fletiomare H1 Ommoord H1 (3-2)final
Barendrecht H1 Zoetermeer H1 (1-4)final
Derby H1 IJssel H1 (5-1)final
HUDITO H1 Houten H1 (1-1)final
Groen-Geel H1 Schiedam H1 (2-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Schiedam H1 Derby H1 (3-2)final
Houten H1 Groen-Geel H1 (5-1)final
Zoetermeer H1 Alecto H1 (4-0)final
IJssel H1 Barendrecht H1 (4-2)final
Ommoord H1 HUDITO H1 (1-2)final
Rijswijk H1 Fletiomare H1 (3-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Barendrecht H1 Schiedam H1 (4-4)scheduled
Alecto H1 IJssel H1 (3-2)final
Groen-Geel H1 HUDITO H1 (3-3)final
Derby H1 Houten H1 (2-4)final
Fletiomare H1 Zoetermeer H1 (4-4)final
Rijswijk H1 Ommoord H1 (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
IJssel H1 Fletiomare H1 (1-2)final
Schiedam H1 Alecto H1 (0-1)final
Ommoord H1 Groen-Geel H1 (4-3)final
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 (2-2)final
Houten H1 Barendrecht H1 (3-2)final
HUDITO H1 Derby H1 (3-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Barendrecht H1 HUDITO H1 (0-3)final
Alecto H1 Houten H1 (3-3)final
Fletiomare H1 Schiedam H1 (5-0)final
Zoetermeer H1 Ommoord H1 (7-0)final
Derby H1 Groen-Geel H1 (5-3)final
Rijswijk H1 IJssel H1 (5-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Schiedam H1 Rijswijk H1 (0-3)final
Houten H1 Fletiomare H1 (1-0)final
HUDITO H1 Alecto H1 (2-1)scheduled
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 (4-0)final
Ommoord H1 Derby H1 (2-5)final
DONDERDAG 26 OKTOBER 2023
IJssel H1 Zoetermeer H1 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Fletiomare H1 HUDITO H1 (1-2)final
IJssel H1 Ommoord H1 (3-2)final
Barendrecht H1 Derby H1 (2-4)final
Alecto H1 Groen-Geel H1 (4-2)final
Rijswijk H1 Houten H1 (0-2)final
Zoetermeer H1 Schiedam H1 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Groen-Geel H1 Fletiomare H1 (3-5)final
Derby H1 Alecto H1 (1-4)final
Schiedam H1 IJssel H1 (4-0)final
Houten H1 Zoetermeer H1 (2-1)final
HUDITO H1 Rijswijk H1 (2-0)final
Ommoord H1 Barendrecht H1 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Schiedam H1 Ommoord H1 (4-5)final
Alecto H1 Barendrecht H1 (6-0)final
Rijswijk H1 Groen-Geel H1 (5-1)scheduled
Zoetermeer H1 HUDITO H1 (0-1)final
IJssel H1 Houten H1 (3-3)final
Fletiomare H1 Derby H1 (0-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Barendrecht H1 Fletiomare H1 (1-0)final
Alecto H1 Ommoord H1 (1-2)final
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 (0-2)scheduled
Derby H1 Rijswijk H1 (0-0)final
Houten H1 Schiedam H1 (2-1)final
HUDITO H1 IJssel H1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Fletiomare H1 Alecto H1 (3-1)final
Schiedam H1 HUDITO H1 (1-4)final
Rijswijk H1 Barendrecht H1 (5-0)final
Zoetermeer H1 Derby H1 (2-1)final
IJssel H1 Groen-Geel H1 (1-4)final
Ommoord H1 Houten H1 (0-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
IJssel H1 Derby H1 (2-6)final
Schiedam H1 Groen-Geel H1 (4-1)final
Ommoord H1 Fletiomare H1 (5-1)final
Rijswijk H1 Alecto H1 (4-1)final
Zoetermeer H1 Barendrecht H1 (6-1)final
Houten H1 HUDITO H1 (3-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Alecto H1 Zoetermeer H1 (3-4)final
Fletiomare H1 Rijswijk H1 (3-3)final
Derby H1 Schiedam H1 (3-3)final
Barendrecht H1 IJssel H1 (2-1)final
HUDITO H1 Ommoord H1 (1-1)final
Groen-Geel H1 Houten H1 (1-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Houten H1 Derby H1 (3-0)final
HUDITO H1 Groen-Geel H1 (2-2)final
IJssel H1 Alecto H1 (2-4)final
Schiedam H1 Barendrecht H1 (3-3)final
Ommoord H1 Rijswijk H1 (4-2)final
Zoetermeer H1 Fletiomare H1 (3-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Alecto H1 Schiedam H1 (3-2)final
Fletiomare H1 IJssel H1 (2-1)final
Derby H1 HUDITO H1 (2-3)final
Barendrecht H1 Houten H1 (0-4)final
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 (3-2)final
Groen-Geel H1 Ommoord H1 (2-4)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Houten H1 Alecto H1 (3-4)final
HUDITO H1 Barendrecht H1 (4-1)final
Schiedam H1 Fletiomare H1 (3-6)final
Ommoord H1 Zoetermeer H1 (0-4)final
IJssel H1 Rijswijk H1 (4-2)final
Groen-Geel H1 Derby H1 (3-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Barendrecht H1 Groen-Geel H1 (2-1)final
Alecto H1 HUDITO H1 (0-4)final
Derby H1 Ommoord H1 (3-1)final
Rijswijk H1 Schiedam H1 (3-2)final
Zoetermeer H1 IJssel H1 (8-0)final
Fletiomare H1 Houten H1 (2-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Groen-Geel H1 Alecto H1 (1-3)final
HUDITO H1 Fletiomare H1 (2-1)final
Houten H1 Rijswijk H1 (3-1)final
Ommoord H1 IJssel H1 (2-2)final
Schiedam H1 Zoetermeer H1 (3-2)final
Derby H1 Barendrecht H1 (3-2)final

Hoofdsponsoren

Sponsoren