Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Raymond Planjer
Trainer/Coach Arno Bosman
Trainer/Coach Timo Van Katwijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Westland D1 Westerpark D1 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Noordwijk D1 18 39 12 3 3
2 Groen-Geel D1 18 34 10 4 4
3 Forescate D1 18 33 10 3 5
4 Reigers D1 18 32 8 8 2
5 Qui Vive D1 18 28 7 7 4
6 Alecto D1 18 27 7 6 5
7 Westland D1 18 26 7 5 6
8 Westerpark D1 18 26 7 5 6
9 Craeyenhout D1 18 25 7 4 7
10 Haarlem D1 18 17 4 5 9
11 Alliance D1 18 9 2 3 13
12 Alphen D1 18 1 0 1 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 apr U.H.C.QUI VIVE D1 12:45 thuis - Rabobank
12 mei MHC Alliance D1 12:45 uit
26 mei MHC de Reigers D1 12:45 uit
2 jun HC Alphen D1 12:45 thuis - Rabobank

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Alphen D1 Reigers D1 (1-6)final
Alliance D1 Westland D1 (1-1)final
Alecto D1 Forescate D1 (2-1)final
Groen-Geel D1 Craeyenhout D1 (6-1)scheduled
Qui Vive D1 Haarlem D1 (2-1)final
Noordwijk D1 Westerpark D1 (1-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Haarlem D1 Alliance D1 (1-2)final
Craeyenhout D1 Qui Vive D1 (1-2)final
Forescate D1 Alphen D1 (5-2)final
Westland D1 Alecto D1 (2-1)final
Westerpark D1 Groen-Geel D1 (0-3)scheduled
Reigers D1 Noordwijk D1 (5-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Qui Vive D1 Westerpark D1 (1-0)final
Alliance D1 Craeyenhout D1 (2-4)final
Groen-Geel D1 Noordwijk D1 (2-3)scheduled
Alecto D1 Haarlem D1 (2-0)final
Alphen D1 Westland D1 (0-2)final
Forescate D1 Reigers D1 (1-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Craeyenhout D1 Alecto D1 (2-2)final
Westland D1 Forescate D1 (1-3)final
Haarlem D1 Alphen D1 (5-0)final
Reigers D1 Groen-Geel D1 (0-1)scheduled
Westerpark D1 Alliance D1 (1-1)final
Noordwijk D1 Qui Vive D1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Forescate D1 Haarlem D1 (2-0)final
Alphen D1 Craeyenhout D1 (2-4)scheduled
Alecto D1 Westerpark D1 (1-2)final
Westland D1 Reigers D1 (1-2)final
Qui Vive D1 Groen-Geel D1 (2-1)scheduled
Alliance D1 Noordwijk D1 (1-7)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel D1 Alliance D1 (2-0)scheduled
Reigers D1 Qui Vive D1 (2-2)final
Westerpark D1 Alphen D1 (3-2)final
Noordwijk D1 Alecto D1 (1-2)scheduled
Haarlem D1 Westland D1 (3-2)final
Craeyenhout D1 Forescate D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Alecto D1 Groen-Geel D1 (0-0)scheduled
Alphen D1 Noordwijk D1 (2-4)final
Haarlem D1 Reigers D1 (3-3)final
Alliance D1 Qui Vive D1 (0-1)final
Forescate D1 Westerpark D1 (0-3)final
Westland D1 Craeyenhout D1 (3-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D1 Alphen D1 (4-1)scheduled
Qui Vive D1 Alecto D1 (1-1)final
Westerpark D1 Westland D1 (4-1)final
Noordwijk D1 Forescate D1 (2-1)final
Reigers D1 Alliance D1 (4-2)final
Craeyenhout D1 Haarlem D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Alphen D1 Qui Vive D1 (2-2)final
Haarlem D1 Westerpark D1 (1-1)final
Craeyenhout D1 Reigers D1 (1-1)scheduled
Alecto D1 Alliance D1 (1-0)final
Forescate D1 Groen-Geel D1 (2-2)final
Westland D1 Noordwijk D1 (0-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Alecto D1 Reigers D1 (2-2)final
Groen-Geel D1 Westland D1 (2-1)scheduled
Qui Vive D1 Forescate D1 (2-2)final
Alliance D1 Alphen D1 (3-2)final
Noordwijk D1 Haarlem D1 (2-1)final
Westerpark D1 Craeyenhout D1 (1-2)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Haarlem D1 Groen-Geel D1 (0-4)scheduled
Craeyenhout D1 Noordwijk D1 (2-4)scheduled
Westland D1 Qui Vive D1 (2-0)final
Reigers D1 Westerpark D1 (3-2)final
Forescate D1 Alliance D1 (3-1)final
Alphen D1 Alecto D1 (0-7)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Craeyenhout D1 Groen-Geel D1 (2-2)scheduled
Westerpark D1 Noordwijk D1 (2-2)final
Haarlem D1 Qui Vive D1 (3-3)final
Forescate D1 Alecto D1 (2-1)final
Westland D1 Alliance D1 (2-1)final
Reigers D1 Alphen D1 (4-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Alliance D1 Haarlem D1 (0-2)final
Alecto D1 Westland D1 (4-4)final
Groen-Geel D1 Westerpark D1 (0-1)scheduled
Qui Vive D1 Craeyenhout D1 (1-0)scheduled
Alphen D1 Forescate D1 (0-4)final
Noordwijk D1 Reigers D1 (3-0)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Westerpark D1 Qui Vive D1 (2-2)final
Haarlem D1 Alecto D1 (2-2)final
Craeyenhout D1 Alliance D1 (1-0)scheduled
Reigers D1 Forescate D1 (2-2)final
Westland D1 Alphen D1 (5-0)final
Noordwijk D1 Groen-Geel D1 (4-0)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Alecto D1 Craeyenhout D1 (5-0)scheduled
Alphen D1 Haarlem D1 (0-1)final
Alliance D1 Westerpark D1 (1-1)final
Forescate D1 Westland D1 (3-2)final
Groen-Geel D1 Reigers D1 (1-1)scheduled
Qui Vive D1 Noordwijk D1 (1-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Groen-Geel D1 Qui Vive D1 (2-0)scheduled
Westerpark D1 Alecto D1 (0-1)final
Noordwijk D1 Alliance D1 (3-0)final
Reigers D1 Westland D1 (2-2)final
Haarlem D1 Forescate D1 (0-3)final
Craeyenhout D1 Alphen D1 (8-4)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Alphen D1 Westerpark D1 (2-3)final
Alecto D1 Noordwijk D1 (0-1)final
Qui Vive D1 Reigers D1 (0-3)final
Alliance D1 Groen-Geel D1 (0-4)scheduled
Forescate D1 Craeyenhout D1 (3-2)scheduled
Westland D1 Haarlem D1 (4-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Groen-Geel D1 Alecto D1 (2-1)scheduled
Qui Vive D1 Alliance D1 (3-1)final
Westerpark D1 Forescate D1 (0-4)final
Noordwijk D1 Alphen D1 (3-2)final
Reigers D1 Haarlem D1 (1-1)final
Craeyenhout D1 Westland D1 (0-1)scheduled

Hoofdsponsoren

Sponsoren