Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Erwin Nas
Aanvoerder Thomas Dickhoff
Assistent Trainer Jeroen Adamse
Medische verzorging Maarten de Fockert
Trainer/Coach Maarten Memelink
Assistent Coach Jeroen Adamse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto H1 Leonidas H1 14:45
Hilversum H1 Huizen H1 14:45
Naarden H1 Reigers H1 14:45
Push H1 Ring Pass Delft H1 14:45
Xenios H1 Helmond H1 14:45
Zwolle H1 Breda H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 9 25 8 1 0
2 Huizen H1 9 19 6 1 2
3 Ring Pass Delft H1 9 18 5 3 1
4 Xenios H1 9 17 5 2 2
5 Push H1 9 13 3 4 2
6 Alecto H1 9 11 2 5 2
7 Breda H1 9 9 2 3 4
8 Naarden H1 9 9 2 3 4
9 Zwolle H1 9 9 2 3 4
10 Hilversum H1 9 7 1 4 4
11 Leonidas H1 9 6 1 3 5
12 Helmond H1 9 2 0 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov R.H.V. Leonidas H1 14:45 thuis - Rabobank
24 nov Huizer HC H1 14:45 uit
8 mrt HC Helmond H1 n.n.b uit
15 mrt MHC de Reigers H1 n.n.b thuis
22 mrt Hockey Club Naarden H1 n.n.b uit
29 mrt Xenios H1 n.n.b thuis
5 apr HMHC H1 n.n.b uit
19 apr BH&BC Breda H1 n.n.b thuis
26 apr B.H.V. Push H1 n.n.b thuis
3 mei HC Zwolle H1 n.n.b uit
10 mei Ring Pass Delft H1 n.n.b thuis
17 mei R.H.V. Leonidas H1 n.n.b uit
24 mei Huizer HC H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zwolle H1 Leonidas H1 4-3
Alecto H1 Helmond H1 3-1
Push H1 Huizen H1 1-2
Hilversum H1 Reigers H1 0-1
Xenios H1 Naarden H1 6-4
Ring Pass Delft H1 Breda H1 1-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Huizen H1 Zwolle H1 4-3
Breda H1 Xenios H1 4-0
Naarden H1 Hilversum H1 3-3
Reigers H1 Alecto H1 5-0
Helmond H1 Push H1 1-3
Leonidas H1 Ring Pass Delft H1 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 2-2
Zwolle H1 Helmond H1 3-2
Push H1 Reigers H1 1-2
Alecto H1 Naarden H1 3-4
Hilversum H1 Xenios H1 1-4
Leonidas H1 Breda H1 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Naarden H1 Push H1 2-3
Huizen H1 Leonidas H1 6-0
Reigers H1 Zwolle H1 3-2
Helmond H1 Ring Pass Delft H1 1-1
Xenios H1 Alecto H1 0-0
Breda H1 Hilversum H1 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Huizen H1 Breda H1 6-0
Push H1 Xenios H1 3-3
Leonidas H1 Helmond H1 5-1
Zwolle H1 Naarden H1 3-5
Alecto H1 Hilversum H1 1-1
Ring Pass Delft H1 Reigers H1 1-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Breda H1 Alecto H1 3-4
Xenios H1 Zwolle H1 3-1
Helmond H1 Huizen H1 0-4
Naarden H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Hilversum H1 Push H1 3-4
Reigers H1 Leonidas H1 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft H1 Xenios H1 4-3
Leonidas H1 Naarden H1 2-2
Huizen H1 Reigers H1 2-3
Push H1 Alecto H1 1-1
Helmond H1 Breda H1 1-6
Zwolle H1 Hilversum H1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Hilversum H1 Ring Pass Delft H1 2-5
Reigers H1 Helmond H1 4-1
Xenios H1 Leonidas H1 5-2
Breda H1 Push H1 3-3
Naarden H1 Huizen H1 2-3
Alecto H1 Zwolle H1 3-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle H1 Push H1 1-1
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 3-3
Reigers H1 Breda H1 3-2
Helmond H1 Naarden H1 1-1
Huizen H1 Xenios H1 3-4
Leonidas H1 Hilversum H1 2-3

Hoofdsponsoren

Sponsoren